reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko modyfikowane

ja generalnie czuję się urażona jako mama dziecka które pije cielakowe mleko a koleżance radzę uważać na słownictwo bo to już nie pierwszy wątek,gdzie w Twoim poście padają zbyt wyrafinowane słówka:wściekła/y:
każdy ma prawo karmić dziecko czym chce i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie ale chyba w bardziej cenzuralny sposób niz Ty:crazy:
ja czuję się co najmniej zniesmaczona:baffled:
bardzo jestes delikatna... a co straszysz mnie ze mam uważać?? bo co?? tak sadze i moje wyrafinowane słówka widać trafiły w czuly punt, prawda w oczy kole???
 
reklama
bardzo jestes delikatna... a co straszysz mnie ze mam uważać?? bo co?? tak sadze i moje wyrafinowane słówka widać trafiły w czuly punt, prawda w oczy kole???
skomentuję tak: bo istnieję takie coś jak ostrzeżenie:-pi moderatorzy i ubliżanie komuś zawsze można zgłosić
a swoją drogą to napisałam że KAŻDY MA PRAWO WYRAZIĆ SWOJE ZDANIE I KARMIĆ DZIECKO CZYM CHCE ale chyba trzeba mieć trochę taktu,nie uważasz?
 
skomentuję tak: bo istnieję takie coś jak ostrzeżenie:-pi moderatorzy i ubliżanie komuś zawsze można zgłosić
a swoją drogą to napisałam że KAŻDY MA PRAWO WYRAZIĆ SWOJE ZDANIE I KARMIĆ DZIECKO CZYM CHCE ale chyba trzeba mieć trochę taktu,nie uważasz?
no to zglos skodo uwazasz ze stwierdzenie ze mleko krowie jest dla cielaka...a to ty na mnie naskoczylas i to moze ja zglosze ze mi grozisz.....
 
PROSZĘ BARDZO:tak:
a przy okazji zgłoś swoją kłótnię z Kingą m.innymi na wątku o podawaniu parówek:tak:
i bynajmniej zaznacz dobrze w którym miejscu Ci grożę bo ja jakoś nie widzę:baffled:
wątki są po to,żeby swoje zdanie wyrazić a nie komuś dogryzać
 
PROSZĘ BARDZO:tak:
a przy okazji zgłoś swoją kłótnię z Kingą m.innymi na wątku o podawaniu parówek:tak:
i bynajmniej zaznacz dobrze w którym miejscu Ci grożę bo ja jakoś nie widzę:baffled:
wątki są po to,żeby swoje zdanie wyrazić a nie komuś dogryzać
jak bede miala ochote to zglosze a Ty nie musisz mi mowic w jakim momecie ja nikomu nie dogryzam A WLASNIE WYRAZAM SWOJE ZDANIE jak chcesz doszukiwac sie dziury w calum to prosze bardzo a poki co to ja sie czuje uwzona i zaatakowana!!
 
ja generalnie czuję się urażona jako mama dziecka które pije cielakowe mleko a koleżance radzę uważać na słownictwo bo to już nie pierwszy wątek,gdzie w Twoim poście padają zbyt wyrafinowane słówka:wściekła/y:
każdy ma prawo karmić dziecko czym chce i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie ale chyba w bardziej cenzuralny sposób niz Ty:crazy:
ja czuję się co najmniej zniesmaczona:baffled:
tu ty przegielas i mowiac do mnie radze uwazac to co ja mam myslec bo co pobijesz mnie
 
Ola no proszę Cię
napisałam radzę uważać na słownictwo, pisząc coś na wątku publicznym trzeba brać odpowiedzialność za to co się piszę
proszę wyrażaj swoje zdanie ale nie pisz że mleko krowie dla CIELAKA jest , bo ja cielaka w domu nie mam i to ja czuję się zaatakowana stwierdzeniem "prawda w o czy kole"
jeżeli uważasz że Ci groże to po to masz modera
reasumując tak czy inaczej zniesmaczyłaś mnie tym stwierdzeniem i gdybys napisała swoje zdanie w bardziej delikatny sposób to na pewno nie byłoby takich problemów:baffled:
 
Ola no proszę Cię
napisałam radzę uważać na słownictwo, pisząc coś na wątku publicznym trzeba brać odpowiedzialność za to co się piszę
proszę wyrażaj swoje zdanie ale nie pisz że mleko krowie dla CIELAKA jest , bo ja cielaka w domu nie mam i to ja czuję się zaatakowana stwierdzeniem "prawda w o czy kole"
jeżeli uważasz że Ci groże to po to masz modera
reasumując tak czy inaczej zniesmaczyłaś mnie tym stwierdzeniem i gdybys napisała swoje zdanie w bardziej delikatny sposób to na pewno nie byłoby takich problemów:baffled:
osobiście uważam ze wzięłaś to zbyt do siebie ja nikomu nie mowie ze ma ciekala w domu i nigdy dzieca nikomu tak nie nazwalam naskakujac na mnie bo tak sie czulam bronie sie tym samym...
 
Moja też pije "cielakowe" mleko.A witaminy ma w kaszce dodawanej czasami do niego.Ja jak byłam mała tez takie piłam, i jakoś zdrowa jestem.
 
reklama
mój synuś od 2 miesiąca życia pije mleko modyfikowane w tej chwili ma prawie 2 latka i mam zamiar dawać mu je do 3 roku życia :tak:dodam ze moja starsza córka od 4 miesiąca życia pila mleko krowie bo dziadzio chował krowy wiec miałam czyste krowie mleko lekarze nie mogli jej mleka dobrać po każdym miała odruchy wymiotne i to wszystko co zjadła zawsze zwymiotowała dzięki mleczku od krowy skończyły się wymioty i teraz jest zdrowa i dobrze się rozwija i nadal uwielbia mleczko od krowy:tak:
 
Do góry