reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko nutramigen a kupy

Ewelina271990

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Lipiec 2017
Postów
328
Synek 6 tygodni pije mleko nutramigen i przy tym mleku ma rzadkie kupy potrafi być kilka w ciagu godziny.Jak pił bebilon to z płaczem i wysiłkiem robił kupy i dochodziły gazy a przy nutramigenie nie nadążam przebierać.Może ktoś miał podobnie,bo już nie wiem czy to normalne czy nie
 
reklama
Mój był na Nutramigenie i raczej miał zaparcia - ale jak widać, to nie reguła.
Moim zdaniem powinnaś to skonsultować z lekarzem, bo ta częstotliwość jest bardziej niepokojąca - może dojść do odwodnienia.
 
Moja jest na nutramigen i na początku jak zmienialiśmy na niego to były zawirowania i z gęstością i kolorem ale jak mówisz że często to lepiej skonsultować z lekarzem
 
Mój syn jak był na nutramigenie robił takie kupy w kolorze ziemi, bardzo brzydko pachnace. Z reguły była jedna dziennie, czasem dwie i były raczej zbite. Też radzilabym wizytę u pediatry bo taka częstotliwość wyproznien u dziecka jest niepokojąca :(
 
Mój pierwszy synek pił to mleko, ale nie miał problemu z kupami, były normalnej konsystencji i zapachu :)
 
Hey mam problem taki że moje dziecko najpierw robiło kupy normalnie i nie ulewała a teraz po dwóch tygodniach ma zaparcia i gazy jej się zatrzymują więc przestała jeść przy tych kolkach i nie przybiera na wadze, bo byłyśmy po zmianę mleka dostałyśmy nitramigen i ważyła 420 po dwóch tygodniach stosowania tego mleka poszłam na szczepienie i waga pokazała 420 a teraz mam wrażenie jak by schudła więc idę do lekarza dziś rano bo martwię się o nią bo i tak nie je tego mleka jak powinna jeść bo 150 ml butelka a ona zjada po 30 lub 60 lub 90 ml. W ciągu dnia rano jak wstanie to 90, po 3 godzinach 30ml, i tak do wieczora i przed snem 60 ml, a w nocy 90 więc wydaje mi się się że tak nie powinno być a zmiana mleka to już piąta i płakać mi się się chce bo naprawdę moją mała cierpi strasznie przy łykaniu zanosi się płaczem, potem jak ma kupę zrobić robi się bordowa jak burak a do tego krzyk jak by ją że skóry obdzierali przy pierdnięciu płacz, i do tego te jedzenie tak mało. Bezradna jestem serio bo nie wiem jak jej pomóc. I dodam jeszcze że co zje to to ulewa strasznie aż do tego momentu że nie miło pachnie bo wymiarami.
 
reklama
Do góry