reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

witam.

sorki dziewczyny ze was zaniedbuje, pewnie i tak nikt nie zauwazyl ze mnie nie ma...ja w weekend w szkole bylam, dzis na zakupach...wydawalam becikowe:-D

sheppyy ja mialam...jesli nie wystepuja czesciej niz 10 razy dziennie to nic groznego..ja mialam czascie i zapisali mi tabletki jakies , w miare pomagaly

a zapomnialam, dio konca tego tygodnia sie wyprowadzam wiec bede musiala sie z wami pozegnac:-(
 
reklama
ja zauważyłam:p:-phehe, ale uczyc się trzeba:-p (tylko żeby mi się chciało... niedługo sesja a ja niewiem jak dam radę:-))jak dziewczyny juz zauważyły wcześniej, "ruch" tutaj ostatnio się zmniejszył.;-) a sheeppy- przypomniałam sobie też na skurcze, których miałam dużo (za dużo) tabletki fenoterol nospę forte i magnez, fakt pomogło.napewno będzie dobrze.

 
witam:tak:

Sheepy, mam nadzieje, ze juz lepiej sie czujesz i to nie było nic powaznego:zawstydzona/y:
Moja kuzynka jest w 8 miesiacu ciazy i juz rozwarcie sie robi... teraz lezy i musi wytrzymac przynajmniej 1,5 tyg... współczuje jej:-(

U nas znow zabki sie odzywają:zawstydzona/y: ale nocki super:tak: po tej kaszce mała budzi sie ok 3-4 z reguły na cyca i spi dalej:tak: dzis spała do 7:30, dawno tak fajnie nie spałam:-D

Wiecie co... mam wyrzuty sumienia, ze to przeze mnie Net sie nie odzywa:-( Ja przeciez podziekowałam jej nawet za rady..., ale to ze mam odmienne zdanie...:zawstydzona/y:Nie wiedziałam, ze to sie tak skonczy:-( Przepraszam was i Net! Postanowiłam, ze ja sie tez juz nie bede mądrzyc i bede tylko pisac co u mnie, a rady lepiej niech udziela ktos inny, bo ja zas kogos uraze:-(
 
Nic nie wiem :-(wytrzymałam w domu do rana, bo myślałam że dziś będę mieć pieniądze i będę mogła iść do lekarza i kupić lekarstwa,ale w urzędzie dowiedziałam się, że dopiero za tydzień:wściekła/y:
do tego Nikuś jest chory :-( a pupę ma tak odparzoną że ucieka z płaczem i nie daje się przewinąć, a jak go złapię to płacze rozpaczliwie i woła "ała" :-(
 
Witam!
U nas nocka znowu spokojna. Adaś spał od ok.21:40 do 8:10 z małą przerwą między 6:10 a 6:30..

Asiowo jeżeli ktoś ma się obwiniać to tylko ja, bo to ja byłam niemiła dla net i to po moich postach skasowała wszystkie swoje posty na naszym wątku. Ale ja winna się nie czuję.. Wymądrzała się jak tylko mogła.. Nie odpisywałam na jej posty bo poprostu nie darzyłam jej sympatią, ale już mnie wkurzała coraz bardziej aż jej wkońcu wygarnęłąm co myślę.. A że ona się odrazu przestała do nas wszystkich odzywać to jej problem. Mogła poprostu skończyć ze swoimi radami i mądrzeniem się i tyle.. Ale ona woli milczeć.. No cóż.. Jej wybór.

KasiaF87 Pisałaś że nie wiesz jak ubrać swojego Kacpra na chrzest. Ja mam też w tym miesiącu chrzciny i my ubieramy Adasia w jakiś garniturek (jak się rozbierze go do zdjęć żeby było ładnie) i na to komplecik cieplutki biały jakiś bo zimno..
 
Witam dziewczyny.
Zazdroszczę wam przespanych nocy.
Teraz jak Mareczek ładnie śpi to Justynka zaczyna manianę odwalać. Gorączka i katar przeszły jej a ona wstaje o północy i marudzi do 3.
Co do Netgirl to myślę że jej rady były bardzo przydatne mimo że cześć z nas się nie zgadzała z jej zdaniem.
 
Jakoś tu umarło wszystko ... zombiaki gdzie jesteście ?> :-p

ja już małą całkowicie odstawiłam od cyca nareszcie wolność :-p :-)
Twarde mi się już nie robią tylko gdzieniegdzie mam takie grudki ... ale rozumiem że to samo zniknie ?

A mała teraz po tym mleku wali takie kupy :szok: w pieluszce to się nie mieści !
wczoraj Kuba z nią został sam na chwile i jak ją przebierał to obsrała się po pachy ! DOSŁOWNIE ! to w panice do mnie dzwoni że ona cała w kupie a on nie wie co zrobić :laugh2: no to szybko ze sklepu wróciłam i oczom nie mogłam uwierzyć :-p cała w kupie swojej caluśkie plecy :-p to pod prysznic ... a dopiero co kąpana była :-p


Dziewczyny a co ile muszę ją dopajać .? bo jak się sztucznie karmi to trzeba nie ? ale ona zbytnio nie chce pić ... koper jej daje ale łyka weźmie i ma mnie w dupie :dry: a o wodzie to w ogóle mogę zapomnieć że wypije ... co można jeszcze jej dawać do picia i co zrobić jak ona nie chce pić ?
 
Femme, a wodę z glukozą próbowałaś? tak chociaż co 3 karmienia by się mogła napić.. mój Nikuś pił co godzinę, ale on to jest picio-maniak i do teraz chodzi wciąż z butlą przy buzi :-)

z tego wszystkiego zapomniałam poodpisywać:szok:
Oleńka, jak to nie będzie Cię już? Nie macie tam internetu w nowym mieszkaniu? to trzeba podłączyć:tak: bez internetu to się przecież żyć nie da:-D
Pola, poczytałam o tym fenoterolu,, może mi przypiszą, ale to dopiero za tydzień pójdę:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
femka tak jak sheeppy pisze spróbuj wodę z glukozą. Na 100ml wody, jedną łyżeczkę płaską od herbaty glukozy.. Nie musi wypić wszystkiego. Ważne aby chociaż troszkę się napiła.
Po skończeniu miesiąca możesz jej podawać herbatkę od 1tyg rumiankową lub z kopru włoskiego, od 1m-ca na trawienie albo uspokajającą (lub ziołową do zaparzania) firmy hipp.. Albo zapytać się w aptece lub popatrzeć w marketach herbatki innych firm dla dzieci które można pić od 1m-ca.. Mój Adaś też różnie pije. Raz wypije dużo a raz malutko. A co do ilości to herbatkę możesz podawać parę razy w zależności od tego ile Nina wypije.. Ale ograniczenie przy takim małym dziecku jest do 150ml na dobę. Plus do tego np troszkę wody z glukozą.. No i oczywiście mleko. I herbatka nie może zastępywać karmienia. Tylko podaję się ją między karmieniami.. Mam nadzieję że troszkę Ci pomogłam..
 
Ostatnia edycja:
Do góry