reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej Laski Weekend tak szybko przeleciał. Wczoraj sprzątanie, zakupy w 3kę, u babki J byliśmy. Ciężko jej bez nogi.. nie dziwię się.. dotąd wsjo sama robiła, dużo się ruszała, jeździła na rowerze.. A dzisiaj z racji ładnej pogody Mała szalała w swoim basenie, my z J w dużym, krótkie opalanko, grill. J z Małą śpią, ja mam chwilę na neta.

Herbata ładne imię dla córci:) Prawie jak Marzenka:D Tylko jedna literka inna:p Hehe bo zaraz wyjdzie, że lubię swoje imię:D

Daffi o kurcze, ale Julci cudownie w dwóch kitkach!!!!:) Jest słodka!

Elwirka to odpoczniesz, fajnie:)

Kasiek to akurat racja z tymi marzeniami.. Ja tak nie myślałam o różnicy wieku, u mnie po prostu serducho się wyrywa do posiadania drugiego dziecka, ale z drugiej strony wiem, że lepiej zaczekać. Bo pracę mam do września przyszłego roku i nie będę przeca niańkować Nikoli z wielkim brzuchem. A potem wiadomo, poród, i wtedy nie byłabym dyspozycyjną nianią. No i lepiej w razie czego pójść na macierzyńskie, tego nie mam w przypadku niani, choć mogą mnie wpisać, ale wtedy ucinają mi ładnie z wypłaty.. I marzę wpierw odpieluchować Małą a potem pakować się w pieluchy bo dla dwójki dzieci pieluchy to drogooo:p

Ewi jak dobrze, że Mareczkowi nic gorszego się nie stało. Szkoda, że nauki z tego nie bierze, ale to zupełnie jak Martynka. Jak coś się stanie to nauki z tego nie wyciąga.

Mariolcia a to mieliśmy jakąś Sonię?:D Może mylisz z Soso?:p

Lolkak jak tam Maja?


Dziewczyny Wy tak piszecie, że dla Was ochota na seks w ciąży to norma a ja akurat nie miałam ochoty:p Parę razy miałam infekcję co przypada wielu kobietom i globulki szły w ruch, więc wiadomo, potem po 30tc ciągle po seksie twardniał mi brzuch aż parę nocy to ja miałam skurcze i to częste, więc wolałam nie ryzykować.. I mi wtedy seks zbrzydnął na maxa.


tutaj parę fotek z dzisiejszego rodzinnego leniuchowania:)
DSCN1830.jpgDSCN1827.jpgDSCN1798.jpgDSCN1870.JPGDSCN1858.jpgDSCN1828.JPGDSCN1826.JPGDSCN1872.JPGDSCN1862.jpg
najmniej miło wspominam pogryzienia much końskich!!!!!!!!! czy czegoś takiego:angry:

a tu jeszcze Martynka w pt na placu zabaw albo to czwartek był..
DSCN1786_360x480.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej
melduję się że żyjemy,dziś właśnie wróciliśmy z urlopu od teściowej,trochę mnie nie było ale mam nadzieje że jeszcze mnie ktoś z Was kojarzy hehe
Urlop nie był do końca udany bo zaliczyliśmy z Antosiem szpital ale napiszę więcej jak sie ogarnę może jutro.
Z już we wtorek do pracy wraca a my z małym do żłobka na 9 idziemy na zapoznanie.
Niestety nie dałam rady nadrobic wszystkiego co naskrobałyście ale przeczytałam z 5 ostatnich stron.
 
Melduję się też.
ale na chwilę

Młoda mamusia,
fajnie tak z innymi mamami posiedzieć
biggrin.gif

kasiek, węszę po to jest forum dla mam, dla kobiet w ciąży... a nie dla osób co mają problem z własną osobowością
biggrin.gif

Daffi, super lokomotywa :)
Vegas, super wakacyjne fotki :)
wiesz co posty tej soni to gdzieś w 2009 czytałam.
Justyś, oby nic poważnego :)
 
Witam jestem tu nowa

Mam Ja córeczkę którą urodziłam w wieku 20 w klasie maturalnej jakoś dałam radę skończyć szkołę i zdać maturę.opinie o tym że jestem w ciąży były różne.ale tym się nie przejmowałam.w wieku 25 lat zostałam drugi raz mamą:)
 
Ostatnia edycja:
Witam :)

Daffi super, że Julcia już zdrowa.
Liza, życzę maksymalnego wykorzystania razem czasu.
Oliwia, witam :)
Vegas, po Martynce widać, że szczęśliwy z niej dzieciaczek. A jakie wy macie oczy niebieskie, ekstra ;)

My już po roczku. Pogoda była idealna. Prezent się spodobał. Najlepsze w tym koniu było to, że on śpiewa, a Malwina razem z nim po swojemu. Zosia pół imprezy przespała, żadna z niej imprezowiczka...może jej tak zostanie ;P
 
WITAM dawno juz mam tu konto troche o nim zapomnialam jak urodzila się moja córeczka ale postanowilam go odświeżyć dlatego postanowilam dolączyć do kilku wątków.


Jestem z Białegostoku moja córeczka ma 1 rok i 1 miesiac moj partner jest obecnie w norwegii pracuje sezonowo i wraca dopiero w listopadzie.

to tak tyle na początek :-)
 
mloda nie wiem co się może stać ale wiem że mama zawsze mnie przestrzegała żeby uważać może połóż go na tym boczku co mogło mu się w lać to może wypłynie:)
 
reklama
Do góry