reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Mariolcia ale węszysz:p

Herbata dawaj pocztą wyślę a udał mi się bo nawet mi smakuje:D Wybrałaś już imię czy mi mukneło??

Kamcia fajnie że takie aktywne dni i że Viki taka szczęśliwa była w cyrku moja też na pewno była by zachwycona szczególne jakby zwierzęta widziała:D

młoda oj ja też bym chętnie na ławeczce posiedziała ale nie bardzo mam tu koleżanki szczególnie z dziećmi;/

Daffi to próbuj opowiesz wrażenia:D:D Tak na marginesie wyobrażacie sobie po takim gazie dostać jakiejś głupawki?? Dziecko się rodzi a Ty na haju bujhahahhaah

Lenka gratuluje napisz coś więcej o sobie:)

Ja teraz siedzę sama chwila spokoju pojechali psy nakarmić na wieś na ranczo:D:D Włoski umyłam bo chyba goście będą kolega przyjdzie z dziewczyną to mi tak głupio siedzieć w pieleszach przy lasce:) O telefon koniec wolności wracają idę manną młodej gotować:)
 
gaz to dobry patent. jak trafie do szpitala i za pozno bedzie na inne znieczulenie to skorzystam :-D

Mloda tez bym sie powygrzewala na sloneczku, ale tu dupa... zima juz nadchodzi.

Kasiek Marlenka bedzie :-p
 
Hejka.
witam nowa mame.

I tylko wpadam zyczyc wam milego dlugiego weekendu:-) ja nie bede zagladac, korzystamy z tego ze jestemy wszyscy razem ;-)
Wam tez zycze takiego rodzinnego ;-)
buziaki.:*
 
Hej.
Witam nowe mamy.
S na orzechy pojechał a ja trochę testów rozwiązywałam.
miałam na jakieś pól godziny dzisiaj gości, zostawili cukierków dla dzieci, wypili kawkę i pojechali.
przy weekendzie mały ruch widzę.
Kinga Trzymam kciuki za zafasolkowanie... &&&&&&
Kamcia Fajnie że Małej podobał się cyrk.
Daffi super że Julce już lepiej a jak dzisiaj?
 
S wygnałam doi kolegi, dzieci sobie zasypiają powoli.
Daffi No ja tych orzechów to akurat jeść za bardzo nie będę bo nie mogę, ale S je uwielbia a u nas ich na pęczki rośnie. ogromna ta lokomotywa.
Lolkak Skąd ja to znam, rano dodaję posta i wieczorem zaglądam a tu zonk nic nie ma, nie wiem czemu ale czasem sie zdażało że coś takiego miałam.
 
reklama
Lolkak :-D
a Mareczke dobrze, tylko niestety nie naucyzło go to nic i dzisiaj znów z impetem drzwi otwiera a jeszcze w dwóch drzwiach mamy szyby. ja nie wiem , on że źle robi wie bo się zaraz chowa ale nic żadnej nauki sobie z tego nie wyciągnął. przecież nie będziemy wymieniać teraz drzwi.
 
Do góry