reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej u nas oki jeszcze ;)

Dorota ja teraz jestem dokładnie w 15tyg ciąży a wózek identyczny jak na zdjęciu tylko mój ma tą spacerówke tzn adapter do niej popsuty ale dzić zamawiam części bo znalazłam ;)


Kasiek nie prędkko się dowiemy płeć dopiero w październiku mam USG chyba ,że położna coś wymyśli :)


Fotki wrzuce jutro swoje i małej jak będziemy ogarnęte bo dziś to raczej fot brzucha nie mam ani zołzika:-)
uciekam bo brat mnie męczy na facebooku i mnie drażni pisaniem o głupotach swoich ma 12lat a rozum 10latka okropny jest

Snopy zapomniałam o tobie ten kolor wygląda szałowo ślicznie ci w nim
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jak sobie dziewczyny radzicie z obowiązkami domowymi a dzieckiem małym? Bo ja mam czasem ciężko, brakuje mi czasem czasu i nerwów na wszystko:(
 
Czy u was też babcie tak rozpieszczają wasze pociechy? Bo u mnie czasem przez to wszystko nie mogę sobie poradzić. Ja mówię nie a teściowa tak:( I co robić?
 
Czy mamie należy się czas na naukę? Co o tym sądzicie? Chciałabym się kształcić dalej ale nie wiem czy wydole dziecko , dom i jeszcze nauka :(
 
Hej dziewczyny , strasznie mi głupio że tak wpadam i wypadam ale czasami to nawet nie mam czasu zetrzeć potu z czoła :/
wczoraj od 6 rano byłam sama z małą aż do teraz, mąż wrócił dopiero z pracy.
Byłam z małą na szczepieniu, strasznie płakała, teraz też marudzi, ale nie wiem czy marudzi jak zawsze czy to przez te szczepienie.

W końcu mi ją zważyli i waży już 4806gr czyli w miesiąc przybrała 1,4kg :) ale się cieszę :)
 
Nadalka duża ta twoja córa ,a po szczepieniu to i moja marudzi później przejdzie jej z dwa dni trzeba odpukać ;) Możesz jej zrobić zimny okład jak ja robiłam na szczepionki wiki i jej ból przechodził
 
reklama
Do góry