reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Papitka nie jest najgorzej musisz na pewno ograniczyc się w jedzieniu...

Kechu też jestem słomianą wdową całe tygdnie tylko na weekendy jest w domu tzn. teraz się pomieszało i będzie jutro ale pewnie w piatek znowu jedzie:p
 
reklama
Hej;) ale drukujecie;) my najpierw pojechaliśmy do teściów z prezentami, , później zakupy i do siostry S. Z czekkoladkami bo wczoraj urodziny miała w domu byliśmy dopiero po 17 a wychodzimy o 12... padam juz ale nakupowałam pyszności i będę zajadac i film oglądać; )
 
To widze ze wiekszosc z was musi sobie radzic bez facetow. Chore jest to ze rodziny musza sie roztawac bo w Polsce nawet ciezko pracujac nie da sie godnie zyc...

Mlody zasnal, do babci dzwonilam i teraz jakas kolacja i moze film :)
 
KECHU no a noby PL stawia na rodzine 2+2 czy cos takiego.. ciekawe za co.. jeszcze sie wkurzylam tak ze masakra, zabrali mi zasilek od listopada, a teraz to juz wogole moge pomarzyc bo Nikola od dwoch tygodni ma tate w akcie urodzenia...


Mloda mi sie zakrztusila kielbaska godzine temu az jej sie usta sine robily... ja sie poplakalam taka zdenerwowana bylam...
 
heja.odzylam :D wzielam nifuroksazyt i jakies mocne przeciwbolowe podobne do ketonalu i w koncu przeszlo. nawet zupe zjadlam bo tak glodna bylam ze masakra. wczesniej balam sie jesc ze mie przeczysci.

Paulina tez mi kiedyś zasilek zabrali. tzn.. bylo tak ze jak urodzilam Filipa bylam panną, chociaz Ł byl wpisany jako ojciec moglam pobierac zasilek, dla samotnie wychowujących. od wrzesnia mialy wejsc nowe przepisy ze aby dostac zasilek to ojciec ma byc NN. Wiec my slub 27 sierpnia wzielismy, skoro ja zadnych korzysci z bycia panną nie mialam :D hahahaha

dla Ł powtarzam przy kazdej klutni ze zeby nie te przepisy to do tej pory kawalerem by byl. Bo ja bym z nim slubu nie wziela a i innej bym nie pozwolila :D

bosz jaki mroz. rano nam samochod do ziemi przymarzł ;/ non stop mi zimno..
 
Ja urodziłam mając 19 lat moja córka ma już 13 lat nikt mnie nie wytykał, a wiecie czemu, ponieważ mieszkam we włoszech..
 
Paulina a daj spokoj. Polityka prorodzinna w Polsce to jakis zart. Wychowaj dziecko za 1 tys. becikowego i 1,600 zl miesiecznie. A jeszcze ci wmowia ze robia akcje dla rodzin typu mlodzi na swoim gdzie musisz kupic nowe mieszkanie prosto od dewelopera zeby dostac marne 30 tys. zl zwrotu a kredyt w tym programie jest wyzej oprocentowany niz standardowy kredyt mieszkaniowy.

A ja sie na zasilek nie lapie. Niby malzenstwem nie jestesmy ale na samotna matke musiala bym Z. o alimenty pozwac a na ten rodzinny nie lapiemy sie a Z. wcale kokosow nie zarabia. Masakra.
 
reklama
Do góry