reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Happy Paco Rabanne 1 Million :) Normalnie obstawalam przy jego ulubionych, Jean Paul Gaultier albo Diesel. Ale ktos raz zostawil w hotelu gdzie pracujemy Paco i moj sie zakochal. I ciagle powtarzal ze sobie kupi, i tak powtarzal, a nie kupowal... No to go potraktuje tym perfumem na jego urodziny za tydzien :) Myslalam jeszcze nad PR Invictus ale cholera wie czy jemu sie spodoba, a ten to pewniak ;)

Co do slubow, my zaczelismy powoli planowac... :) Albo lepiej powiedziec, duzo o tym rozmawiac ;) Wiec kto wie, moze niedlugo bede wybierac sukienke. Ale jak wszystko inne, i to zalezy od pieniedzy no i jak bedziemy z nimi stac :p
 
reklama
Hej czytalam was ale weny nie mialam.

Malenstwo witaj dobrze ze juz po wszystkim i wsio ok ;)

Z pracy lipa bylam dzisiaj 12h umowa zlecenie przez miesiac a pozniej dorywczo yhm dupa dupa szukam czegos innego

Mam pytanie bo moja mala nie chce jezdzic w wozku qychodzi z niego mialyscie tak ? Co robilyscie ? Chcialam kupic spacerowke juz qypatrzylam ale czy warto jak ona nie chce ?
 
OLCIA minie jej. Ona teraz uczy sie chodzic dlatego jezdzic nie chce. Jak pojdzie sama w swiat to potem bedzie chciala wozkiem jezdzic bo sie chodzic nie bedzie chcialo.
REPETKA wstyd sie przyznac ale my rezerwujac wszystko i wgl decydujac sie na wielkie wesele nie mielismy zadnych oszczednosci :cool: teraz co wiekszy przelew placimy na wesele (dopiero 10tys :cool: ). Obawiam sie ze gdybym miala czekac az odloze to do oltarza poszlabym zaraz przed emerytura :p
 
Paulina u nas to troche inaczej wyglada, bo jednak zbieramy na depozyt zeby kupic dom. Wiec niby mamy jakies oszczednosci, ale musimy to dokladnie wyliczyc, ile z tego nam pojdzie na wesele. Tez nie chce robic bani u cygana, tzn nie jestem z tych co wyzej sraja niz tylek maja, i nie chce robic weselicha na 250 osob BO MOGE :) raczej jestem dosc skromna jesli chodzi o takie rzeczy- bez przepychu, ale zeby gosci milo wspominali i dobrze sie bawili ;) Zobaczymy, to jest faza obgadywania teraz, a tak konkretnie moge sie za to wziac latem, jak bedziemy w Polsce na wakacjach ;)
 
To duzo cie w takim razie nie wyjdzie. I nie sram wyzej niz dupe mam bo chcialam takie wesele a nie co powiedza ludzie ;) a kazdy robi to co lubi i wazne zeby to panstwo mlodzi byli zadowoleni.

Edit
Czyli w Uk na stale zostajecie?

Edit edit
A tak pozatym takie "kameralne" wesela, sluby tez sa mega. Bylam raz na takim i bylo poprostu pieknie :) tyle ze ja zawsze chciaalam wielkie wesele, suknie princessowata. Wiec to z zasady duzo wyjdzie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Paulina nie nie nie, nie mowie ze Ty tam srasz czy cos, w ogole nie odnosilo sie to do Ciebie ;D Po prostu znam takich ludzi, ktorzy zrobia wszystko by POKAZAC, a tak naprawde nie maja czym piernac. Nie chce robic nic ponad swoje mozliwosci. Nie mam duzej rodziny, a nie sprosze pol wioski zeby na ilosci i kopertach zarobic, bo nie w tym rzecz. Mam takie swoje male wyobrazenie slubu, i postaram sie go trzymac. A i tez nie chodzi zeby na wlasnym weselu oszczedzac, tylko zrobic to po mojej mysli, no i miec to na spokojnie wyliczone. Nie umiem takich duzych spraw zalatwiac na wariata, niestety ;)
Na pewno zostajemy na teraz w Anglii. Chcemy kupic dom, bo myslimy o tym co nasze dziecko czy dzieci, zadecyduja w przyszlosci. Dom mozna kupic i powolutku splacac, a jak dzieci dorosna to im oddac, i wrocic do Polski. Albo wrocic wszyscy razem, a dom sprzedac... Dobrze miec kapital w czyms takim zamrozony bo nigdy nie wiesz co Cie czeka w przyszlosci ;) Duzo o tym mysle odkad mam dziecko, bo to wszystko bardziej dla jego spokojnej przyszlosci niz mojej :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,
Bartek zasnal o 22, wstal 6.40 ale nawet wyspana jestem, ograniete mam, zostalo zrobic obiad. Pogoda sie pusje chyba bedzie padac a na jutro mam zaplanowane mycie okien bo Ł ma wolne, oby pogoda sie poprawila:-p
Co do slubu my wstepnie myslimy moze uda sie w tym roku ale chcemy cywilny jakos nie widze sie w kosciele, wesela nie chce tylko male przyjecie. Z reszta wielkie wesela, wielkie suknie to nie moj styl. Wiadomo co kto lubi, u mnie w rodzinie chyba bede pierwsza ktora nie bedzie miala wielkiego wesela, w sierpniu moja kuzynka bierze slub, wesele na 300 osob, Bartka chrzestny w czerwcu bierze i on na 140 jesli sie nie myle. A my na razie mamy wazniejsze wydatki niz slub:-p
 
Witam :)
Wlasnie wstslismy i idziemy kawę pić a później lecimy na zajęcia:) następnie fryzjer i karuzela:) może jeszcze jakieś małe zakupy:) a u was co dziś w planach?
 
To tylko ja taka dziwna ze takie wesele chce? ;p my robimy na 170osob, odemnie tylko 40/50 bo to A. ma wielgasna rodzine.


My wkoncu za godzinke jedziemy po adidasy pampersy bebilony... 500zl nie moje.
 
reklama
Paulina u mnie w rodzinie wesela na 150- 170 osob to norma, ja bede pierwsza bez takiego wesela:-ppamietam jak zaszlam w ciaze dzwoni do mnie matka ze zrobila juz liste gosc bardzo skromna bo niby na szybko trzeba robic a na liscie 120 osob tylko z mojej strony, jak widac do dzis slubu brak a i jak juz bedzie to bez wesela, do tego chyba pierwsza bede po cywilnym:-p
 
Do góry