reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hejka :)

Ja swoj pierwszy slub z exem mialam chyba tez na cos kolo 150 osob :p
no a teraz skromnie bedzie, i to praktycznie rodzina Ł. bo moja ma troche za daleko.... :sorry2: zreszta rodzice poproszeni i mi mowia ze raczej nie przyjada i zeby przelozyc na za pol roku bo wtedy beda mogli :confused: jasne... jak sie robota na wsi zacznie przyjadą, juz to widze.... :cool:
Paulina udanych zakupów.
Olcia kurcze ale praca :/ szukaj dalej, moze cos znajdziesz :-)
 
reklama
ja planuje wesele za rok w czerwcu :) ogólnie niecałe 110 osób w sumie, ale ode mnie kolo 50. Stwierdziliśmy, że same najbliższe osoby - w końcu to trochę kosztuje...
 
Hej

Anula u nas ja tez pierwsza bez wesela bylam. I u Ł on tez. na poczatku wszyscy byli zdziwieni.. bo jak to?? ja w ciązy a my slubu nie planujemy?? potem F sie urodzil i my nadal bez slubu?? az w koncu wzielismy,Obiado-kolacja dla roziców i swiadków. zaloze sie ze dalsza rodzina to obszczekala jak tylko sie dalo. Bo kto to widzial.. bez wesela slub.


U nas pochmurnie dziś. spac m i sie chce, glowa boli, zoladek znowu tez ;/ trzeba jakąs zupe ugotowac, ale jaką??
 
Dzien dobry Wam wszystkim! Juz myslalam ze dzien nam sie zaczal a Jajko usnal po raz drugi i tak sobie lezakuje obok niego :)
Co do tych slubow dziewczyny, to uwazam i tak ze najblizsze osoby to takie ktore sie widuje regularnie. Ja mam rodzine ktorej nie widzialam 5-10 lat, i po cholere mi spraszac takich? :D Oni tez nie zapraszali na sluby, chrzciny i inne fety, to najwyrazniej nie traktuja takich okazji jako mozliwosci spotkania sie z dalsza rodzina. Co mi naprawde nie robi roznicy. Slub bede miec cywilny, w bialej sukni niekoniecznie musze isc, jako ze ta biel to symbol czystosci mial byc a majac dziecko trudno mi powiedziec ze czysta zostalam do slubu ;) Samo wesele chcialabym miec po prostu fajne :D Zeby sie dobrze najedli wszyscy i wytanczyli. Bez spiewaczek operowych, czy francuskich dan na stole ;) Nie mam wielkich wymagan, ale to nie znaczy ze zrobie to wszystko byle jak- weecz przeciwnie, chce miec wszystko zaplanowane i dopracowane :D To wszystko jest w bardzo wczesnej fazie, bo tylko rozmawiam z lubym, krecac pierscionkiem zareczynowym na palcu :D Mijamy sie w paru waznych kwestiach dotyczacych tego dnia, ale mysle ze zatrze sie to z czasem i z postepujacymi rozmowami ;)

Dzisiaj znow slonca nie ma ale pogoda jest przyjemna. Przyjaciolka ma wolne wiec chyba zabiore sie z wozkiem po nia i pojdziemy do parku pochodzic :) Zakupy bym chiciala bardzo ale cienko widze stan swojego konta w tym miesiacu po wizycie siostry, i urodzinach lubego, wiec chyba sobie odpuszcze ;)
 
A my ślubu nie mamay...kiedyś weźmiemy ale skromny bo wiem ze zle bym sie czuła na wielkim weselu pozatym nie chce odkładać kilka lat na wielkie wesele:)

Ale sie wku****am wstalam rani jak taka glupia na szybko sue szykowalam itp. A ood child centrt zorientowałam sie ze jest srida a nie czwartek z zajecia sa w czwartek! !!
 
Happy Ale zes sie zakrecila! Ale nie martw sie, tez wstalam z mysla ze jest czwartek, i chcialam sie szykowac do wyjscia bo do znajomej na kawe sie umowilam ;D

Ja chce slub wziac rowniez ze wzgledu na to, by sie zabezpieczyc w razie co. gdyby odpukac, cokolwiek zlego mialo sie przydazyc, mamy wszystko jako malzenstwo. No dom tez chcielismy juz kupowac jako panstwo P. :) Wiem, ze brzmi to materialnie, ale bardziej to mnie sklania ku szybszemu malzenstwu niz fakt iz mam dziecko i TRZEBA :p I poza tym bardzo chce byc juz zona dla mojego, jak na niego tak patrze to az mi to krzyczy w glowie gdzies ^^
 
Repetka-ja to rozumiem w 100% i też bym chciał wziąść ślub z wielu powodów ale nie bawi mnie branie kredytu ns wesele , pozstym narazie wszystko co nam zostaje inwestujemy w dom a jeszcze trochę do zrobienia zostało... jak skończę to pomydle o ślubie sczyeuscie tylko cywilny!
 
Happy, ja czasami tak mam, mysle ze jest inny dzien ale norma jest tez to ze nie wiem ktory jest dzien miesiaca:-p
Repatka, ja tak samo w sumie tak samo mysle, slub chce zeby w wrazie potrzeby byl a slub z racji dziecka to bezsens. My tylko cywilny chcemy, do kosciola nie chodzimy wiec nie widzi i mi sie isc przed oltarz w bialej sukni, a wiekszosc znajomych bierze koscielny bo tak wypada.
Renata, ja nie dosc ze wesela nie chce, chcemy tylko cywilny to i pierwsza w rodzinie nie wzielam slubu z powodu ciazy. Najpierw bylo gadanie bo jak moglam w wieku 22 lat zajsc w ciaze bo przeciez zycie sobie zmarnowalam, pozniej gadka o tym ze zyjemy w grzechu i jak zaczeli gadac gdy bylam w ciazy tak do teraz niektorzy gadaja:-p
 
Ostatnia edycja:
Anula o tym zyciu w grzechu to najwiecej maja do powiedzenia ci, co sami w nim zyja. Ludzie gadali, gadaja i gadac beda, jedyne co moze nas coeszyc to to, ze rosniemy na pokolenie ktore w nosie ma takie gadanie. Co prawda nie wszyscy ale moze juz to pokolenie naszych dzieci bedzie w pelni wyzwolone z tych glupot.

Renata ja sie w ogole dalsza rodzina nie przejmuje. Niech szczekaja, i tak i tak ich nie widuje, i to od lat, a to co mi kreca za plecami i tak mnie nie dosiegnie ;) Wesele chcialabym miec, ale slub na pewno swiecki, zadnych kosciolow i innych bzdur.
 
reklama
W mojej rodzinie miało kto jest rekigijny wiec raczej takiego gadania nie ma. Jedynie bardzo rrligijna jest mojej babvi siostra ale mam z nią super kontakt i zna mnie dobrze dlatego nuc nam nie narzuca tylko czasem zapyta czy chcemy wziąść ślub a jak mowie ze kiedyś weźmiemy to zawsze mówi ze reguły wymyślają ksiaza a dla Boga wazne jest żeby być dobrym człowiekiem i myślę E ina ma rację
 
Do góry