reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Bardzo często można zauważyć to juz na ulicy zbyt często ... Ale moim zdaniem kobiety zbyt bardzo boja sie odejść od faceta by nie zostać sama z dzieckiem i wszystkim na głowie więc się mecza

Dokładnie. Bardzo często Ograniczamy się opiniami innych, stereotypami i zasadami, wg. których trzeba żyć, tym ratowaniem czegoś, choć widzimy że nic się nie da uratować, próbami budowania, choć nic się już nie da odbudować...Ja wiem, że można mieć lepsze życie. Trzeba po nie tylko wyciągnąć rękę i się nie bać nowego. Nowe nigdy nie jest takie samo, ale kto powiedział, że ma być gorsze?
Smutne, że niektóre kobiety przystają na takie traktowanie przez zwykly strach :(
 
reklama
Hej dziewczyny:*

W imieniu Piotrusia dziękuję za życzenia :-)

w końcu mam czas żeby do Was zajrzeć:)

Urodzinki udane:) dzieciaki sie wyszalały i było wesoło:) Mały z prezentów zadowolony, dostał duzo ciuchów a od chrzestnej tableta... ale szału nie ma cały czas nie gra, myslałam że będzie gorzej:)

happymum duzo zdrówka dla Dennisa, oby w tym roku jak najmniej chorował!
paulina makijaż sylwestrowy mega!
 
Maciejkaa zgadzam się z toba ale niestety tak juz jest i to się nie zmieni .. A jest to bardzo smutne ;(



Bardzo smutne :( niestety dla wielu kobiet też zbyt trudne, aby mogły się z tym zmierzyć. Współczuję, szczerze współczuję tym wspaniałym, czułym, wiecznie kochającym, starającym się kobietom, bo jeżeli facet jest chamem to nigdy nie będą szczęśliwe. Mogą tylko jedynie powodów do rozstania poszukać w sobie, w poczuciu własnej wartości. Czasem problemem nie jest ten niedojrzały facet, a bardziej fakt, że kobieta czuje, że na nic więcej nie zasługuje. Partnerów wybieramy sobie same i same powinnyśmy też wybierać czy odejść.
Ale wiadomo, to nie takie proste dla każdej :(
 
Cześć Wam :-) U nas wczoraj tak wiaaało i waliło śniegiem że masakra , a na drogach tak ślisko że jechać się nie dało . U nas w sumie nic nowego , nie wiem czy pisałam ale znowu bedzie mały dzidziuś ( od brata S ) :-D:-D teściowie w nocy pojechali na kuracje ( takim to dobrze ) miesiąc odpoczynku :-)


Oj Ciężko kobiecie odejść od faceta , tym bardziej jak jest dziecko .. sama jestem przykładem ,

Idę na kawke i ciasto od teściowej ; ))
 
reklama
1420450622957.jpg

Madzialena 100 lat dla Piotrusia!
spóźnione ale nie widzę suwaków ..
 

Załączniki

  • 1420450622957.jpg
    1420450622957.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 25
Do góry