reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Heeejo ;)
@amcia8232 okulista dla malej czy dla ciebie?
U nas jakoś takoś. Po pracy zmęczona jestem, mięśnie się muszą znowu przyzwyczaić :D
Dzieci czekają z niecierpliwością na wróżkę. Sloiki pięknie się zapełniają :)
W pon młody miał jelitowke, wymeczylo go trochę. Na szczęście jednodniówka.
Pogoda średnia na jerza, w czwartek huragan- Doris i pogoda jest okrutna. Rano +16, po południu wiatr i to taki zimny, później deszcz i na noc prawie 0 jest.. Mam nadzieje ze się unormuje :)
Z D. dogadlismy się w końcu co do trzeciego dziecka. Wie, ze bardzo bym chciała malutkie niemowlę znowu w domku, wiec postanowiliśmy, ze starania rozpoczniemy jak starszej w końcu logopeda pomoże i zacznie pięknie mówić. :)
Wczesniej to było tak, ze D. chciał i nie chciał. I to takie wszystko zakrecone było.
Juz chcesz 3 dzidzie ? Podziwiam hihi;) ile masz lat ?bo nie pamietam wieku kazdej z was a w profilu nie masz :)
Ja ostatnie dziecko chcialabym miec mozliwie jak najpozniej..
Patrzac wlasnie z doswiadczenia w swojej rodzinie. Czesto wlasnie jak ktos jest mlody to rodzi pierwsze dziecko np majac 20lat kolejne 23 i kolejne 25 (lub np tylko dwojka ale zazwyzaj zamyka sie do 25lat max wsrod mlodych mam).
U mnie miedzy najstarszym bratem a mna jest 11lat roznicy. Moja mama mnie urodzila jak miala bodajze 36 badz 37lat, bylam nieplanowana. Teraz mowi ze to najlepsze co moze byc bo gdyby urodzila tylko moich braci to dom od kilku lat bylby juz pusty.. A tak to jestem ja :)

No ale nigdy nie wiadomo jak potoczy sie zycie :D
 
reklama
Uuu... Mam nadzieje, ze wyrośnie z tego. . Mój młody miał wrażliwe oczy, w kółko ropialy aż oczka otworzyć nie mógł. Teraz tez czasem tak ma, jak jest chory albo mocno wieje. Dostawalismy na to krople z antybiotykiem.
Daj znać co jej dolega
 
Uuu... Mam nadzieje, ze wyrośnie z tego. . Mój młody miał wrażliwe oczy, w kółko ropialy aż oczka otworzyć nie mógł. Teraz tez czasem tak ma, jak jest chory albo mocno wieje. Dostawalismy na to krople z antybiotykiem.
Daj znać co jej dolega
Ok na pewno dam znać ale to jutro dopiero dzisiaj pediatry co z tymi owsikami bo widziałam je tylko raz ale wydaje mi sie ze one składają jaja .

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Zwariowanamama dobrze, że w końcu się dogadaliście :) to teraz będziesz dopiero małą szkoliła :D haha :) My się wstrzymujemy z rodzeństwem dla Mikołaja, chyba ze Bozia da nam to w tedy będzie szybciej :) Chęci są ale wiadomo, szkoła sama się nie skończy, matura sama się nie napisze, i tak ubolewam nad tym każdego dnia :)
Mojemu Mikołajkowi ropiały oczka i na dzień dzisiejszy zawsze jak ropieją oczka na drugi dzień ma chore gardło.. Też ma tak od urodzenia, i jak był mały często mu ropiały :)
 
Hej dziewczyny. U nas jelitowka od niedzieli. Dzisiaj mała jest chora... Ledwo do pracy weszlam i juz telefon od niani.. Brzucho boli i wymiotuje... :( ehhh...
Zazwyczaj znosze choroby dzieci dobrze, takie prawo dzieciństwa i nic na to nie Pradze. Ale teraz, nowa praca i takie Buby od poczatku...
 
A moja dziś od rana się śmieje ale nie da odejść od siebie cały czas chce że mną siedzieć nawet nie ma jak sprzątnąć heh
 
reklama
Do góry