reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
My już dochodzimy do siebie po malu. Jutro do pracy :x Jeszcze do tego wszystkiego 2 dni temu dowiedziałam się ze moja mama przyleci do za 3tygodnie nas na 10dni. Ani ja ani D. nie zalawimy sobie wolnego, do tego teraz tydzień siedzialam w domu wiec muszę chodzić na wszystkie zajęcia, bo frekwencję będę mieć do dupy. I tak o. .
Nerwy, nerwy i jeszcze raz nerwy...
 
U mnie ucieka troche bo Mikołaj jest pod opieką kilku poradni specjalistycznych, więc czasem wizyty a to młody przychoruje, albo badania , i jakoś tak wychodzi ;)
 
@Zwariowanamama Ogólnie skierowali nas z neonatologii jak Mikuś sie urodził bo ma lekki nadmiar skóry, duży się urodził bo 4780g ważył miał 61 cm długości niby normalnie ale wyglądał jak 3 miesięczny bobas i miał bardzo duży nadmiar skóry, strasznie się marszczył, ogólnie ma kilka cech dysmorficznych jak zrośniete 2 paluszki na nóżce, lekką wadę serduszka, no i miałam wielowodzie w ciązy a to jest często objawem chodź nie zawsze, teraz Mikołaj wykracza sporo za siatki centylowe. Ma rok i 4 miesiące i 86 cm wzrostu, waży lekko ponad 13 kg :)
 
reklama
Hey dziewczynki ;*
Co tu tak cicho?
U mnie jakoś leci. Po malutku do przodu. W lipcu mam zakończenie roku szkolnego. To będzie prawdopodobnie mój ostatni rok w szkole. Trochę szkoda. . Muszę dowiedzieć się czy profil opiekuna dzieci od 0-5 lat tez jest akredytowany. Jeśli tak, od września znów zaczne szkole :D
Szykuje mi się wycieczka na plaże z grupa rodziców z "trudnymi" dziećmi. Juz sie doczekać nie mogę. Ostatni raz nad morzem byliśmy we wrześniu/ październiku.

Mój synus dostał skierowanie do dentysty specjalistycznego. Mały ma mała dziurkę w czwórce, ale nie przepada za nasza dentystka. Ani myśli otworzyć dla niej budzi, a jak się nachyla nad nim musi szybko się odsuwać, żeby nie dostać od niego w twarz. .

@klaudia95 mam nadzieje, że wszystko się unormowalo juz i nie będzie żadnych śladów po tym jako starszak :)

@basia0707 to fakt- czas ucieka przy dzieciach nie wiadomo kiedy :) Tęskni mi sie za bobasem, ale wychodzące ząbki to jedyna rzecz, która wolała bym przeskoczyć ;)
 
Do góry