reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Cześć dziewczyny :) Mam 18 lat i 2 dni temu na teście ujrzałam dwie kreseczki, z czego z facetem bardzo się cieszymy. Dzidzia była w planach za max. rok, ale cieszymy się bardzo, że tak wyszło <3 Rodząc dzidziusia będę miała 19 lat :)
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Mam 18 lat i 2 dni temu na teście ujrzałam dwie kreseczki, z czego z facetem bardzo się cieszymy. Dzidzia była w planach za max. rok, ale cieszymy się bardzo, że tak wyszło <3 Rodząc dzidziusia będę miała 19 lat :)
 
Cześć dziewczyny :) Mam 18 lat i 2 dni temu na teście ujrzałam dwie kreseczki, z czego z facetem bardzo się cieszymy. Dzidzia była w planach za max. rok, ale cieszymy się bardzo, że tak wyszło <3 Rodząc dzidziusia będę miała 19 lat :)
Czesc! Nudnej i spokojnej ciazy zycze :)

qb3c2n0ab37cjm29.png
 
Szczerze mówiąc, na razie na szczęście nie odczuwam żadnych męczących objawów :D Jedyne co to mam lekkie bóle i kłucia podbrzusza. Zawroty głowy, częściej oddaje mocz no i mam większy apetyt :D I od początku towarzyszy mi dziwne bulgotanie w brzuchu :D
Mnie tez cale szczescie ominely wymioty na poczatku i inne niemile objawy, ale jak potem sie zaczelo to strach sie bac :D A na kiedy masz termin? [emoji4]

qb3c2n0ab37cjm29.png
 
Wyliczając od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, na październik :) Ale zobaczymy co powie ginekolog. Nie byłam jeszcze u Niego,bo to dopiero 5 tydzień, więc nic by nie było widać :(
 
Wyliczając od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, na październik :) Ale zobaczymy co powie ginekolog. Nie byłam jeszcze u Niego,bo to dopiero 5 tydzień, więc nic by nie było widać :(
Szczerze to ja pierwszy raz bylam w 4 tc :D Byla tylko kropeczka na ekranie, a 3 tygodnie taki maly ludek <3
1518384463-fd00f583b26c8de5-aaaaaa.jpeg


qb3c2n0ab37cjm29.png
 
Misty1008 bo jest taki orzepis o becikowym ze musisz miec pierwsza wizyte u gin przed 10 lub 9 tyg. Bo inaczej becikowego nie dostaniesz

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć kochane ❤️ Rownież jestem młoda mamuśka :) juz ze stażem. Urodziłam mając niespełna 17 lat. Aktualnie syn ma już skończone 5 lat i brata 10 miesięcznego ❤️
 
Do góry