reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Kasia przed takim broń się recami i nogami reszte możesz kupować:laugh2:
WÓZEK WIELOFUNKCYJNY BABY ACTIVE BREAKER IDEAŁ ! (384429404) - Aukcje internetowe Allegro
tak patrze ,że tan ostatni z twego linka to ma nieco grubszą tę rączkę i nawet jakąś tam podpore czy coś
ale gdybym teraz miała kupować wózek dla noworodka to wybrałabym coś w ten deseń
WÓZKI CONECO TOLEDO +TORBA, 2XFOLIA, MATERAC !!!! (378421993) - Aukcje internetowe Allegro
oczywiście cena większa ale nie szukałam po cenie tylko żeby mniej więcej ukazać o jaki wózek mi chodzi.
Galarecio tupnij nań nóżką w końcu już niedługo urodzi Wam się dzidzia i wtedy będziecie sobie odmawiać łażenia na imprezki( nie tylko z braku czasu...pamietam ,że jak pierwszy raz mama zabrała nam Majkę na noc żebyśmy sobie ''gdzieś poszli'' to owszem poszlismy ale w kimono:-))
a poza tym ja słyszałam ,że kobiecie w ciąży się nie odmawia-bo temu co odmawia myszy zjedzą( ale co? ...chyba to czego odmówił...hahaha śmiesznie będzie otwiera portfel w kiosku a tam myszy piii piii wpierdzielają mu kaskę-tak to widzę)
pozdrawiam wszystkie nierozpakowane i te dawno i niedawno rozpakowane i zmykam na rower tyle w ciąży nie jeżdziłam,że teraz nie moge sie ''wyjeżdzić''
aha i ja juz chce tam nad morze dlaczego wszystko musi się tak komplikować teraz nam transport siadł na d..pie a wiadomo na dwa miechy z dzieckiem,małżowinem i psem to trzeba pół domu zabrać pociąg odpada
 
reklama
Dobry wieczór!
Kochane ja się żegnam:-). Jutro jadę do dziadka, kupiłam mu komplet piankę do golenia, wodę po goleniu i dezodorant:-D:laugh2:. Wracam we wtorek także odezwę się po powrocie. To moje pierwsze rozstanie z Hanią, ale potrzebuje tego:tak:. Mam nadzieję, że wrócę wypoczęta:-).

Ps. Da mi ktoś znać jak się Asiowo rozpakuje;-)?
Buziaki;-).
 
Tak tak ja się zgadzam z Tobą netgirl:tak:. Witamy serdecznie Serduszko i zapraszamy na nasz wątek głowny:tak::-).

Ps. Niestety, ale ja jestem starą mamą, bo rocznik 85:-p:-D:rofl2:.
 
Netgirl, i nawet nie musiałabym udawać, ja nie umiem pływać:zawstydzona/y:.
A nad jeziorko napewno wybiorę się poopalać, jeśli będzie pogoda:tak:.
Idę spać, do wtorku lub do środy, bo nie wiem czy będę jeszcze wieczorem we wtorek zaglądać;-).
Uważajcie na siebie!
 
witam wszystkich ja mam termin na 17lipca :) i bardzo sie z tego ciesze a we wrzesniu mam 20-ste urodziny... jakie zasilki sie naleza jesli moja firma dziala od miesiaca nie przynosi dochodu z ojcem dziecka nie jestem wiec jako samotna (mam partnera ale to chyba malo wazne) pomozcie bo zaraz rodze i nie wiem jakie saumy pieniezne otrzymam i gdzie...
A wiec nie będziesz jako samotna matka jeśli dziecko nie będzie miało wpisane do aktu urodzenia "ojciec nieznany" bądź jeśli sądownie nie będziesz miała ptzyznanych alimentów... Tak to niestety ale dodatku dla samotnej mamusi nie dostaniesz... A jeżeli chodzi o to co ci sie należy to napewno 1000zł becikowego plus jeżeli dochody twoje, ojca za rok (w zależności od tego kiedy będziesz papiery składać) 2006-jeżeli już na dniach byś składała lub, 2007 jeżeli jeszcze masz troche czasu do porodu, to wasze dochody nie mogą przekroczyć 504zł na osobe (ty, ojciec i dzidzia czyli dochody dzielicie na trzy) o papierek z dochodami składasz w urzędzie skarbowym jeżeli zostanie ci przyznane to dostaniesz dodatkowy tysiąc plus o ile sie nie myle to 40zł miesięcznie

Majakowa ten wózek który ja wybrałam wcale nie ma cieńszej rączki a pozatym te gondole strasznie mi sie nie podobają... właśnie tych wózków sie wystrzegam i w sklepie omijam z daleka... poprostu mi podobają sie takie normalne tradycyjne- nie jakieś cudowane na jednym pałąku, zamknięta gondola lub trzykołowe... To nie dla mnie... Nie, nie, nie :-p

Aniu nie wiem czy jeszcze jesteś ale życze udanego wypadu... no i żeby podryw był owocny :-):tak:

A tak ogólem to sie popsztykałam z M... przyszedł z pracy, walnął sie przed TV (najpierw zdążył bałaganu narobić) i zasnął sobie (oki rozumiem od 12 w nocy nie spał) obiecał że wieczorkiem pójdziemy na spacerek... Ja siedziałam i czekałam aż wstanie, wynudziłam sie niemiłosiernie (mogłam w dzień z kumpelą wyjsć) budze go o 19 i mu mówie która godzina że miał być spacerek, a on że chce dalej spać i w nosie ma jakieś spacerki!!! GRRR... wkurzyłam sie poszłam sama... nie było mnie godzine a on ani smsa ani nic... Czy on nie wie że mi sie nudzi w domu a pozatym w ciąży spacerki wskazane są??? wróciłam siedział przed kompem, chwilke sie poprzymilał i znowu sie pierdolnął i śpi!!! BARDZO MIŁY SOBOTNI WIECZÓR!!!:angry::crazy::wściekła/y:
Ale jakbym powiedziała że kolega czeka i na piwo chce iść to by sfrunął odrazu...
 
Ostatnia edycja:
Witamy i zapraszamy na wątek główny :) A i mam takie samo zdanie jak netgirl i żywa to już 3 wątek na jeden i ten sam temat. Mamy wątek główny "Przyszłe mamy od 17 do 20 lat" a mamy jeszcze "Młode mamy" i teraz Twój. A żeby popisać sobie z kmiś nie trzeba zakładać własnego wątku :tak: bo robi się niepotrzebny bałagan. Także gorąco zapraszamy do rozmowy na na głównym a jeśli masz jakieś pomysły na nowy wątek (którego jeszcze nie ma) to zakładaj :-p
 
Aniu milego wypadu do dziadka:-)

Asiowo spokojnie Paulinka wyjdzie jak bedzie chciala:tak: napewno urodzisz w terminie czuje to:tak::-) szkoad tylko, ze nie mozna odpoczac przed porodem, bo potem to na odpoczynek nie ma czasu:crazy:
Ja wlasnie dzis stwierdzilam, ze odkad Lena sie urodzila to ja sie w ogole nie wysypiam:-( marze o jdnym dniu spokoju.. wiem, ze to brzmi okropnie ale serio tak jest..

KasiaF87 no nie za fajnie sie Twoj M zachowal.. mam nadzieje, ze nie bedzie taki jak sie dzidzius urodzi.. wiem to z doswiadczenia.. ile razy slyszalam, ze on tez jest zmeczony.. prychodzilz zajec i klada sie i spal z 3 godziny.. a ja jak Lena sie zajowalam tak musialam sie dalej zajomowac.. wrrrr.. to bylo strasznie denerwujace.. kiedys zle sie czulam, to zwalin sie z zajec przyjechal i sedzial przed kompem zamias sie zajac Lena:-(ahh mam wrazenie, ze faceci czasem nie mysla:wściekła/y:
a co wozkow to dajcie juz spokoj dziewczyny:-) Kasiu mam nadzieje, ze bedzie Ci sie dobrze go urzytkowalo i bedzie Ci dlugo sluzyl..a co do koloru to fajny tez co chialas wybrac.. zamowilas juz??
Majka nam sie podobaja takie a innym podobaja sie tradycyjne.. ja sama jestem zwolenniczka nowoczesnych wozkow i taki tez posiadalam i posiadam zreszta (spacerowka).. drugi dzidzius tez bedzie jezdzila trojkolowcem.. :-D:tak::-):-)
 
reklama
Do góry