reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Polna obiecuje nie przekrecac:-)bede cytowac slowo w slowo:tak:;-)a z ta sliwa to musisz super wygladac:-D
Asiowo masz nas przeciez.. zaluje, ze jednak kawalek nas od siebie dzieli tak to bym wpadla z moim szatanem malym:-D:-) glowa do gory - wszystko na pewno z Toba ok:tak:

Edit: Polna trzymam mocno kciuki:* Bedzie dobrze:-)
 
reklama
Ja chyba tego Bebilonu spróbuje w sumie najlepsze opinie o nim właśnie wyczytałam zobaczymy jak zareaguje ...:-)

A tak w ogóle aż wstyd pytać ale jak się takie mleko przygotowuje ? w sensie że z jaką wodą najlepiej ? żywiec jakiś i przegotować go jeszcze ? i z ciepłą czy zimną rozrabiać ? jak to się odbywa wszystko ? :zawstydzona/y:

UMI - ja jestem w zaocznej i nie mam nawet próbnych ...albo nic o tym nie wiem ... więc od razu pójdę na normalną a nie jestem w ogóle przygotowana ... będę musiała się wziąć za siebie ...

WITAJ OLU :-)

POLNA - a ty to w ogóle jakieś mleko z kosmosu :-p nigdy nie słyszałam :-p

ASIOWO - oj widzę jakiś dołek ... minie ... a i nie pisz takich bzdur dla Paulinki jesteś najlepszą mamą na świecie i nie zapominaj o tym !

POLNA - to nieźle musiałaś zaryć skoro się obawiasz blizny :-p nie wystarczają Ci Twoje standardowe problemy zdrowotne? :-p musisz się jeszcze sama okaleczać :-p ... to na ile ty jedziesz że aż 3 piżamy chcesz zabrać ?

A ja jutro jadę sobie do mamy odpocząć trochę od Kuby i wszystkiego :-p i dopiero w sobotę wieczorem wracam :-) i jeszcze w sobotę do koleżanki na urodziny idziemy :-) więc w niedziele powinnam wpaść na forum odstresowana i świeżutka :-p

A tak w ogóle to gdzie podziewa się OLIWKA ? podczytujesz nas kochana ? :-p odezwij się :-p no i FIRANKI dawno też nie widziałam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Femme na opakowaniu wszystko pisze w jakich proporcjach,a do co do wody, to napewno ciepla ale nie goraco - najlepiej sprawdz sobie na nadgastku tzn na tej str wewnetrznej i musi byc takie przyjemne(tak mi polozne to wtedy opisywaly) a i jesli chodzi o wode to ja tych butelkowych nie przegotowywalam ale peotem i tak przeszlam na zwykla przegotowana, bo za duzo kasy szlo a dziecko zyje i nic jej nie ma:-D:-)
 
Asiowo jesteś wspaniałą mamusią!! A to że masz gorsze dni jak każdy człowiek nie czyni z Ciebie wyrodnej matki :tak: Chwila słabości - przecież to normalne, nikt od Ciebie nie wymaga żebyś była zawsze usmiechniętą Matką Polką :tak: Masz prawo być zmęczona i zła, nie jesteś przecież robotem. 3mam kciuki żeby wszystko się ułożyło.

Polna za Ciebie też 3mam kciukasy :*

A ja się doładowałam :/ Wiedziałam, że tak bedzie. Wczoraj miałam na ostatnich zajeciach wf i lekko zgrzana wyszłam na dwór. Myślałam, że przeziębienie wyleczyłam a dzisiejszej nocy budziłam się co parę minut :wściekła/y: a rano myślałam, że połknełam jeża, który utkwił mi w gardle :( spuchnięte gardło, migdałki jak balony i strasznie bolą :( i teraz jesten na antybiotyku :( a jutro zaliczenie z ginekologii ... nie wiem kiedy i jakim cudem przeczytam notatki :baffled:
 
Jestem na chwilke !!

Basia nom z ta sliwka wygladam pieknie a do tego boli jak cho........ :confused2:
jutro jak tylko bede wiedziala co i jak to Ci napisze :-p:tak:

Femme ano 3 bo po 1 - jade do Lublina ,tam nikogo nie znam a rodzice przeciez nie beda do mnie przyjezdzac ! po drugie mam 2 pizamki rozpinane jak bede po zabiegu a ta 3 taka elegancka :-D zeby poparadowac jutro przed personelem szpitalnym:rofl2::-D a po trzecie to wiadomo ze pizamka moze sie pobrudzic ,np. krwia wiec nie chce za bardzo paradowac w brudnych tym bardziej ze chyba najwczesniej wyjde w poniedzialek !!
a z tym okaleczeniem to musi byc przeciez jakas odskocznia od monotonnosci :-p:laugh2: wejdz to jakies supermarketu a Humane napewno znajdziesz :tak:
ja tam zadnej wody butelkowanej nie kupowalam , zawsze z kranu - u nas jest wyjatkowo czysta bo na wsi mamy osobne zrodlo !! oczywiscie woda przegotowana !!

Mika uuu to faktycznie okazja :tak: szkoda ze u Nas nie ma takiego sklepu !!
a z tym problemem fizjologicznym :nerd::rofl2: napewno sie wyjasni - moze poprostu jak wyszlas raz na pole to Cie gdzies tam zawialo :sorry:

Chwilami kuruj sie ;-)


Ja mykam , musze przygotowac lozeczko Ali no i pasuje sie z Nia pozegnac,qrcze tyle zlych mysli krazy mi po glowie :-( wiecie nawet chce napisac taki ..pozegnalny.. list :zawstydzona/y: wiem ze jestem glupia i powinnam myslec pozytywnie ale tyle sie oczytalam ze nawet przy glupim wyrostku robaczkowym i wyrywaniu zeba ludzie umieraja to co dopiero przy zabiegu obok serca :hmm::unsure:

Mam nadzieje ze to nie ostatni post :sorry:a w razie czegos >>Milo bylo Was poznac !! !!

Dobranoc Wszystkim ;-)



PS. Prosze ,Prosze ,Prosze ,Prosze ,Prosze TRZYMAJCIE KCIUKI :tak::tak::tak:
 
ona_mika ja też bym chciała już iść do pracy.. Mąż mi nawet ciągle to wypomina.. Mówi że jak pójdę do pracy to wtedy go zrozumiem.. Powiedział że jak ja pójdę do pracy to on może siedzieć z Adasiem i to bardzo chętnie.. Ale przecież ja nie zarobię tyle co on.. Jestem ciekawa jak to dalej będzie i kiedy wkońcu ktoś będzie się mógł zajmować małym żebym ja mogła zarabiać.. Bo już mam dość siedzenia w domu.. Tak to by jakaś kasa dodatkowa była..
Ja żałuję że my nie kupiliśmy kołyski.. Przydatna rzecz.. No ale teraz to już się nie opłaca kupować..

femme fatal zazdroszczę wyjazdu.. Też bym chciała odpocząć od męża i jeszcze żeby ktoś się mół małym chociaż wieczorem zająć a ja bym gdzieś wyszła.. No ale niestety to niemożliwe..
 
Polna kochana glowa do gory - czekam na eski:-)napewno wszystko bedzie dobrze.. tyle kciukow bedzie trzymanych za Ciebie:-)badz dzielna - masz dla kogo..
czekamy tu na Ciebie wszystkie:tak:
Chwilami kuruj sie :tak:
Mika moze, rzeczywiscie Cie przewialo:tak:a nie przepisala Ci lekarka jakis ziolowych tabletek na siusianie.. np urosept itp??
 
Witam ponownie , dziękuje za miłe przywitanie :-)

może i łatwo nie było , ale nie ma co narzekac , trzeba się cieszyc z tego co się ma :-)

widzę , że rozmawiacie o mleku-moja mała piła Bebilon byłam bardzo zadowolona , nie miała po nim żadnych problemów ,a na początku gdy jadła Nan ( 3 mc życia ) nie nadąrzałam zmieniac pampersów-miała okropne biegunki.

pozdrawiam
 
Dzieki, ale...
Kolezanki to o mnie zapomniały:-( Nawet probowalam sie umowic to mnie olały...
ze mna jest cos nie tak

nie martw się moje jak się dowiedziały, że jestem w ciąży to w ogóle przestały się do mnie odzywać. nawet moja niby przyjaciółka wypięła się na mnie dupskiem;-)...:-( ale cóż....

polna_N- nie martw się będzie dobrze:tak:
ps. jutro jadę na dalsze zakupy(póki mogę chodzic jescze:-D) kurcze ale wydaje mi się, że te wszytskie ciuszki są ogromniaste jak dla słonia, albo strasznie maleńkie... ale posłuchałam rad i narazie większośc kupiłam na 62 cm. trochę też na 56. zobaczymy.
Ola- witam swoją imienniczkę;-)
 
reklama
Do góry