reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

UMI - ja muszę napisać wszystkie 3 i to nie wiem w jakiej formie ma być :-p w jakiejś najprostrzej to jest szkoła zaoczna tam za wysokiego poziomu nie ma :-p więc jak najprostszym językiem i nie za dużo ;-) nawet jak zrobisz jedno to będę bardzo wdzięczna ! :*

MIKA - to mówisz że ten się sprawuje ... szczerze to mi się tak nie za bardzo podoba no ale ma się Ninie podobać :-p

ANIU - do pediatry ... z tą kupką to bardzo nie dobrze ... jak się karmi piersią to z 5 kupek powinien dziennie robić z tego co wiem ... jeszcze do tego po co ma się męczyć pediatra na pewno pomoże :-)

GALARECIA - nie wyobrażam sobie żeby Kuba mi kasy nie chciał dać :szok: dla mnie to już patologia jest jakaś... weź coś z tym zrób tak się nie da żyć :dry:

Z tego co ja słyszałam nie powinno się nic dosładzać ...

DOROM - ja myślę że łyczek i nic więcej ;-) całej lampki bym nie wypiła ale łyczka owszem :-)

U mnie brak chęci do życia ... :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
femme fatal u mnie też brak chęci do życia. No nie da się tak żyć, ale co ja mam na to poradzić??
Byłam w MOPS-ie tak jak radziłaś. Pani mi powiedziała że muszę napisać podanie, przynieść zaświadczenie o zarobkach męża, póżniej oni to rozpatrzą, zrobią jakiś wywiad u nas w domu i wtedy pewnie coś przyznają.. Tylko zapomniałam zapytać czy to jednorazowe jest. Ale ważne że zawsze jakiś grosz się trafi. Dzięki.

dorom5 w ciąży mówią żeby nie pić alkoholu pod żadną postacią.. A ja się przyznam że podczas całej swojej ciąży wypiłam chyba ze 4lampki wina.. Ale to tak okazyjnie.
 
GALARECIA - to jest co miesiąc ;-) ja mam ciotkę która przyznaje te pieniądze więc ja dostałam najwyższą pulę czyli 200zł i to jest co miesiąc :-) a dobrze pamiętam że ty jeszcze średnie robisz ?
 
femka tak, dobrze pamiętasz. 2klasa LO dla dorosłych.
Jeżeli to co miesiąc to ciekawe ile mi przyznają tej kasy. Bo rodzinne to co innego, bo to już akurat dostajemy (48zł miesięcznie).
 
galarecia - Dzięki. Hm, pewnie lampka szampana nie zaszkodzi :happy:
Ale nie bede ryzykować. Kupie Picollo, hehe :-D
Masz szczeście femme że Twoja ciotka tam pracuje, bo z tego co mi znajome mówiły ciężko jest dostać tą największną kwote, własnie przez te wywiady itp. Przynajmniej tu w P-ń.
 
Witam!
Widzę że kolejne problemy się pojawiają.
GALERCIA Powiem Ci że ja też próbowałam dać Małemu tarte jabłuszko i wypluwał ale jak dawałam ze słoiczka to aż uszy się mu trzęsły. Chodzi pewnie o to że konsywstencja tartego jabłuszka jest inna niż takiego że słoiczka i pewnie dlatego.
A spróbuj ugotować jabłko i wtedy je zetrzeć.
A ją sobie dzisiaj rękę poparzylam wrzątkiem jak butelki wygotowywałam i nawet dobrze Małego do karmienia nie mnie przytrzymać i zwykle po 2 minutach koniec jedzenia.
FEMME Dobrze że ją mam już za sobą zaliczanie semestru. Szkoda że w tamtym roku nie wiedziałam o tym dodatku dla uczących się.
 
EWI44 też mi się wydaje żeto przez inną konsystencję.. Ale tak jak mówisz spróbuję ugotować jabuszko.. Tylko nie wiem kiedy bo jutro jestem w szkole i w niedz też.. Może teściową poproszę..

dorom no mi wszyscy mówili że lampka wina nie zaszkodzi a może coś tam poprawić (tylko nie pamiętam już co).. Ale lekarze uważają żeby wogóle nie pić. A w sylwetra to ja wogóle ni epiłam jak byłam w ciąży. Tylko soki.
 
Femme oki to napisze ci te 2 i moze to 3 jak dam rade. Jak skoncze to dam ci znac:-)

A teraz lece was nadrobic:-)
 
Dorom ja bym Ci radziła nie pić wcale.Lampka szampana humoru Ci nie poprawi,a po co masz ryzykować;-) Nie którzy twierdza,że można pić w ciąży wino,bo jest dobre na ukrwienie...Idiotyzm.Dla Ciebie owszem będzie dobre,ale dla dziecka?Lampką wina albo szampana to dziecko przecież się upije!Lepiej nie ryzykuj i baw sie dobrze ze spokojnym sumieniem i picollo:tak:

Galarecia,Femme dziękuję za rady:tak: Nasz mały to w ogóle miał rewolucję w brzuszku...W szpitalu używają 5 rodzajów mleka,ja go ostatnie 2 dni przystawiałam do piersi i był dalej dokarmiany...Po tym zrobiła mu się rzadka kupka i kazali dawać Nutramigen...dawałam mu przez 3 dni,a siostra środowiskowa jak u nas była to mi powiedziała,że przy piersi rzadka kupka jest normalna,bo dziecko trawi pokarm matki do końca.I mały tak sie męczył z tym Nutramigenem obrzydliwym:wściekła/y: Po tym dałam mu Nana i próbuję pierś...Kupę ma gęstą i wyobrażcie sobie jak robi raz dziennie to ile tego jest:zawstydzona/y: To dorosłego tyłek by bolał od takiej kupy,a co dopiero dziecko...Dzisiaj dopiero będzie koszmar,bo wczoraj w ogóle kupki nie zrobił...

Femme a co to za brak chęci do życia??
 
reklama
Witam;)

Przepraszam, ze nie pisałam aleto moj przed ostatni tydzien szkoły i musiałam sie uczyc bo nauczyciele przypomnieli sobie ze nie maja ocen i zaczeli robic spr i kartkowiki i teraz dziennie mam 2-3 spr luib kart:/ 19 koniec skzoly i jestem mega zadowolona. Po swietach idziemy na meisieczna praktyke wiec sobie odpoczke i do skzoly dopiero 2 lutego;):)

W poniedziałek bylismy na szepieniu;) Mały waży 7,900 i mierzy 67cm;):) I musze sie pochwalic ze ma już jednego zagka juz mu wyszedl i gdy doktke lyzeczka to pieknie stuka;):)

Witam nowe mamusie;):)

galarecia wspolczuej z mezem moze powinnas z nim porozmawiac, nie wiem co ci doradzic. A nie pomyliło Ci sie czasem z waga? chyba 7600 co? jak ja sie ciesze ze moj mały je wszystko co mu sie da:)

Dorom lepiej nie ryzykowac, odbijesz sobie za rok;)

Aniu mam nadzieje ze z malym bedzie coraz lepiej;) Moze sprobuj plantex ale on jets od 2 tyg dopiero;)

Femmka dzieki za te wiadomosci z Mopsu;) A ten Twoj nick jest z tego filmu Femme fatal?? Bo ostatnio widziałam taki;) Jak tam Ninka?:)

Ide cos posprzatac bo jutro mam gosci. buziaki:):)
 
Do góry