reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Oj nie było mnie dwa dni a tyle do nadrabiania:-p.
Moja mala wyregulowala sobie pory spania. Zasypia po 23 a budzi sie o 7. Wiec ja wyspana, usmiechnieta chodze:-p:-p
Odstawiłam cerazette (mam jedno nieotwarte opakowanie, jak ktoras chce to moge wysłać), poklocilam sie z ojcem malej ktory stwierdzil ze musi sie jeszcze wyszalec i za wczesnie na bycie tata, zostałam tym samym samotna matka po raz kolejny;-):-p i przed chwila wrzucilam farbe na moje rude wlosy. Ciekawa jestem co z tego wyjdzie bo na opakowaniu był braz. Teraz zrobily sie fioletowe i zaczynam sie bac ze tak zostanie:-D
 
:-pblizna jest w sumie mała, i nie widać jej np jak jestem w 2 częściowym kostiumie

Adilea- ja też mam te tabl. ale ich nie biorę ,jakoś się boję:-p To mnie zaskoczyłaś, że tatuś Hani stwierdził,że za wcześnie na bycie ojcem:dry: Ale ,co już nie będzie odwiedzał małej,czy tylko tak okazyjnie?
Ja chce sobie balejage (czy jak to tam sie pisze:-p) zrobić,ale nie wiem jaki kolor na moje czarne włosy:-)
 
Ostatnia edycja:
Witam jestem mamą Adriana i Kasi. Wraz z mężem stworzyliśmy dla Naszych Dzieci oraz Wszystkich Dzieci stronkę: Kolorowanki i malowanki dla dzieci Znajduję sie tu strasznie dużo kolorowanek podzielonych na odpowiednie kategorie: Disney, Barbie, postacie z bajek, budowle, samochody, samoloty, statki, krajobrazy i wiele wiele innych. Można też porysować, malować oraz poukładać puzzle które są również podzielone na odpowiednie kategorie strona jest warta uwagi Polecam tą stronę dla wszystkich mam dbających o swoje Pociechy jest to naprawdę bezpieczna strona dla naszych dzieci. Jak mogłam komuś pomóc to się strasznie ciesze. W niedługim czasie jak będziemy mieli troszkę czasu to powstanie dział z kolorowankami oraz zabawami do pobrania oraz do druku. Proszę o miłe komentarze i wyrozumiałość gdyż nie jesteśmy profesionalistami w tworzeniu stron a dzięki znajomym i naszych wspólnych wysiłków powstała ta sronka:) Pozdrawiam
 
Ellie ja jedyne czego boje sie na badaniu ginekologicznym to waga:-p ta rzecz mnie przeraza:-p. no to czekam na wiadomosci z badania:-)
pola997 ja mam taką nadzieje ze za wiele nie przytyje ale rónie to bywa bo własnie teraz mam najwiekszą chcice na ruzne smakołyki, nawet ciagnie mnie do kawy 3 w 1 mimo ze przed ciaza w ogóle kawy nie piłam pod żadna postacia:-p ja jakos chciałabym juz nie miec brzuszka:-p plecy mnie od niego bolą:-p
AdiLea Kurcze tatus hani postapił po swinsku az sie zdziwiam bo z tego co pisałas wczesniej wydawało sie ze robi sie spoko gosc.
 
A ja słyszałam, że Xenny nie wolno brać w czasie ciązy. Jak leżałam w szpitalu, lekarka polecała jednej dziewczynie coś takiego jak Duphalac Dry. Podobno skuteczne i bezpieczne dla cięzarówek:-)
 
Eh moje dziecko wstalo dzisiaj godzine wczesniej:dry:.
Nie wiem co z jej tatą. Zobaczymy jak to sie poukłada. Wolałabym zeby mała miała pełna rodzine.
A na głowie mam obecnie cos pomiedzy jasnym brazem a kasztanem:angry:. Ale i tak lepsze niz ten fiolet ktory byl na poczatku:-p.
umi to jedz poki mozesz:-p. No chyba ze nie planujesz karmic piersia;-)
Ellie moja blizna ma rowno 12cm. I naprawde jej nie widac.
pola997 no ja musialam odstawic te tabletki bo mi na mozg siadało:laugh2:. Normalnie chodzilam z checia mordu wypisana na twarzy.
 
reklama
Witam :-)

Julka mi znów się budziła co 3 godziny w nocy, więc ja kiepsko wyspana jestem ;-).
Dziś znów o 19 mamy nauki przedślubne ;-)

AdiLea kurcze, nie fajnie, że tatuś Hani tak postępuje, mam nadzieję, że wszystko się poukłada ;-)
 
Do góry