reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam:-)

dorom5- ja też mało co myję Ludwika:tak: Ta chwila jest tylko Grześka i Młodego;-) Cieszmy się ,że Nasi Faceci nam pomagają, nie każda ma takie szczęście:-p

umi2- To Ty miałaś znieczulenie ogolne??? Ja słyszałam krzyk Ludwiczka,ale miałam od pasa w dół:tak:

polna- Nie uważam żeby robienie ślubu jedno dniowego, było tylko dla prezentów;-) U nas nie ma takiego zwyczaju. Czasem robi się poprawiny,ale nie zawsze Mało kto ma na to czas... Ja miałam tylko w sobotę,skromny ślub dla 60 osób... Osobiście jestem za takimi imprezami... Gdzie każdego się zna, z każdym mozna pogadać itp:tak:... nie robiłam go dla kasy;-)

Nie mam czasu tu zaglądać,pracuje robię prawo jazdy....:baffled: Na nic nie mam czasu:-( Tym bardziej, żeby być na bieżąco :-:)-:)-( buźka dla Was Wszystkich :*
 
reklama
Bezsenna faktycznie jedź do innego szpitala bo tam gdzie byłaś jakieś cholerne konowały pracują. Trzymam kciuki zeby wszystko było z Wami w porządku.
 
dzien dobry wszystkim

mi ostatnio tak dni leca ze tez na nic nie mam czasu...tzn.na nic z wyjatkiem młodego.....zrobił sie taki absorbujacy ze szok....a jak zasnie to nadrabiam robote w domu i o....

Dorom,Pola-u mnie tez tatuś myje Darusia....wydaje mi sie ze lepiej młody przy kąpieli bawi sie z tatą niz ze mną:tak:poza tym mam chwilke żeby przygotowac wszystko do snu...

Kinga-ja skromnie mam tylko po jednej dziurce w uszach...jak bylam młodsza to mialam jazdy zeby robic sobie tatuaże i jakies dziury na ciele ale mi przeszlo....a teraz jakoś nie mam chęci a nawet jakoś specjalne mnie to nie kręci...Darek też nie ma żadnych tatuaży i dobrze....250zl za twój tatuaż to całkiem nie drogo,mojego Darka siostra na 18 urodziny (czyli jakieś 7 lat temu)za tatuaż na łopatce jakąs pantere sobie narysowała płaciła prawie 300zl....

Panistepelek-też czytałam opis Twojego porodu,Fakt nie ciekawie miałas....najgorsze że nie powiedzieli otym niedotlenieniu....bryyyyyy konowały jedne....ale najwazniejsze ze wszystko sie dobrze skonczylo....ja swoj poród tez wspominam bardzo dobrze....lepiej niż ciąze....jak by ktoś za mnie w ciązy chodził to ja moge rodzic:-)

Polna-a moj młody bajek nie chce ogladac....jak mu puszcze to pooglada ze dwie minuty i juz koniec....za to cale dnie by MTV ogladał....szczególnie jak babki spiewaja...taki muzykalny jest..........

Umi-a'propos bioderek to u mnie to norma na pierwszej wizycie u pediatry dostaje sie skierowamie na usg bioderek a to dlatego ze nie wszstko da rade zobaczyc oczami:tak:chodzi o tzw.jądra wapnienia kości w bioderkach one muszą sie wykształcic do 6-go miesiąca życia a można to tylko na USG obejrzeć....a jesli coś idzie nie tak to wtedy zalecane sa szyny i inne ustrojstwa....

Kolia-kurcze ja bym z taką ilością ludu w domu nie wyrobiła chyba.....teraz sami jesteśmy bo teściowie na wakacjach i już mowie swojemu ze jak wróca to ja wybywam.....podziwiam.....no ale to sa uroki posiadania duzej rodzinki....
 
pola Ja miałam ogólne bo odkleiło się łożysko i trzeba było robic na szybko cesarke młody sie w ciagu 10 min urodził:-p
panistepelek Ja własnie nie wiem jak bym wytrzymała porod bo ja straszna panikara jestem jak mi powiedzieli ze cesarke bede miec to chwila i nie musieliby robic znieczulenia bo sama bym padła ale nie wiem czemu sie uparli...
polna_N No w lasnie tak cos mi sie wydawało ze jednak u twoich rodziców:-p tylko zbiła mnie z tropu twoja teściowa:-p
mamaola ja 5 sierpnia mam szczepienie ( znaczy Kacper) to sie upomne o skierowanie bo mi to spokoju nie da
 
Ostatnia edycja:
bezsenna Trzymam kciuki :tak:;-)

Umi ano niektore pielegniarki tam sa the best:-D:-D:-D siostra chodzila tam z synkiem to 3 razy musiala mu wyrabiac karte bo ciagle ginela ale wkoncu siostra sie wqrzyla i teraz chodzi do medyka :tak:
 
Witam mamuski :tak:ja wczoraj ogladalam film na dwojce po tancerzach - heh wciagnal mnie na maxa :biggrin2: Ala dzis spala do 7 - lepsze to niz pobudki o 6:tak:
teraz oglada bajke a za chwilke wybieramy sie do sklepu :happy:

Umi heh pisalam wkoncu ze przyjezdza tesciowa :-p chciala przyjechac to Jej nie zabranialysmy :rofl2:

Mamaola ja bym oszala gdyby Ala nie chciala ogladac bajek :sorry: tak to wlacze Jej bajke a ja za ten czas moge przygotowac obiad i Ala tylko od czasu do czasu mnie zawola :tak: a MTV tez lubi ogladac ale najbardziej jak pozniej tanczymy :rofl2:

Pola ale na weselu gdzie jest 200 osob tez mozna spokojnie porozmawiac ze wszystkimi :tak: ja jakos zdarzylam ze wszystkimi goscmi porozmawiac i wszystkich znalam no procz osob towarzyszocych ale to normalne :sorry:
no dobra niech bedzie ze jedno dniowe nie jest wylacznie dla prezentow ale ja wlasnie mam takie odczucie bo jednak jest to jedno dniowe ale na drugi dzien i tak robia poprawiny dla blizszej rodziny bez orkiestry i kelnerow ( jezeli tkos robi wesele w jakis remizach czy domach kultury) bo w restauracjach to smiechu warte :baffled: Jednak co region to inne obyczaje i u Nas robi sie zazwyczaj 2 dni :tak:
 
bezsenna Trzymam kciuki :tak:;-)

Umi ano niektore pielegniarki tam sa the best:-D:-D:-D siostra chodzila tam z synkiem to 3 razy musiala mu wyrabiac karte bo ciagle ginela ale wkoncu siostra sie wqrzyla i teraz chodzi do medyka :tak:
Niestety w naszym kraju wszyscy tylko patrzą ile w łapke dostana wtedy dopiero jest myslenie.
U mojej małej podejrzewałi krwiaka w główce i jakbym państwowo czekałą to termin do neurologa był za trzy miesiące smiech na pustej sali miała pięc msc wtedy. Złapałam kaśe poszłam prywatnie porobili usg zbadali odpowiednie badania i okazało się ze nic sie niedzieje złego. Normalnie jakbym miala te trzy miesiące czekać tobym ze strachu osiwiała.
 
reklama
Patitka fakt czase trzeba dac kase bo innego wyjscia nie ma :confused2: ale powiem Ci ze niektorzy lekarze sa swietni i maja to powolanie :tak: i nie patrza na kolejki tylko wciskaja Cie zeby jak najszybciej zrobic badanie - jak lezalam w Lublinie to byla jedna lekarka ktora zajmowala sie tomografia i potrafila byc w szpitalu do 20 siedziec zeby opisac badania na nastepny dzien :nerd:
Trzeba miec tylko szczescie zeby na takiego trafic ;-)
 
Do góry