reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
femme ja też dziwna :-p i moja bratowa też ;-) bo mojej mamie juz z 10 lat mówi na pani :-p
ale wiesz co .. moi teściowie sa starszej daty , jakby może byli mlodsi to byłoby mi łatwiej to przyszło ale tak to nie
magda dla mnie jakoś wszystko tu przychodziło z łatwoscią :-p mówienie na Ty jexdzenie po 2 stronie ulicy ;-) itp ... :-) a już wogóle urlap w pracy... móisz sobie .. "jutro nie przyjde bo jestem chora" a szefowa "ok" :-D hehe
Ewi ja jak wciagnęłam gaz to od razu zwymiotowałam i z Emmą i z Vi... nie powiem bo jak z Emma mi czyścili macicę to złapałam za ustnik i z bólu cigłam ile się dało po czym też zwymiotowałam :-p ale przynajmniej się nie darłam ;-)
olciaaa to ja też zaszłam mając 21 lat a urodziłam już mając 22 :-p
a co do smaków u mnie jak u wampi tylko przy Vice tak mi przeszkadzał smak czosnku ! a mój nie mógł uwierzyć że ja tak czosnek uwielbiam a "teraz" nie moge go wąchać :-p z Emmą jadłam czosnek i sosy czosnkowe jak dotychczas :-)
inka ja nie wiem , ja nosiłam całą ciązę nprmalne ciuchy a w 2 ciązy kupiłam sobie tylko 2 pary sopdni o rozmiar większe a resztę nosiłam normalnie
magda śliczne maleństwo :-)
maleństwo my akurat w dzien chłoapka mamy rocznicę , więc poszlismy na kolację :-p
ogólnie D wpadł z bukietem róz i czekoladkami do domu po pracy , a ja upiekłam mu tort w kształcie serca(dałam fotko na FB w ostatniom wpisie w komencie mozna zobaczyć) ja dałam mu drobny upominek , a wspólnie kupujemy sobie jkiś porzadny prezent na rocznicę do domu :-) żbey na głupoty kasy nie wydawać ;-) i wsio :-)
a jutro mamy się ejszcze gdzieś wybrac :-)
 
Magda nie powiedzial mi a na usg nie wiem gdzie to jest napisane i czy w ogole jest :-) ale jakies malutkie sie moje malenstwo wydaje a jestem 11 tyg 2dni :D

VI ja urodze jak bede miala 21 :D ja tez lubialam czosnek a teraz fee :D mama mi dzisiaj bigosik robi i sledziki <mniam>
 
Hej mamy dawno mnie nie było ale chora jestem i czasu brak przy zołziku :)
U nas oki wsio znowu mam coś z nerką i antybiotyk podejżenia wyrostka 8pażdziernika się wyjaśni to czy szpital czy oki wszystko :)
Ah na 75%będzie 2dziewczynka ale pomysłu na imie brak tzn jakieś tam mi się podobają ale M jest wybredny a Wiki stwierdziła ,że będzie Wiki druga hehehe mentlik w głowie mam więc uciekam spać bo umieram przez ten katar i kaszel pozdrawiam :)


Witam nowe mamusie :)
 
eve duzo zdrowka ;***


Obraz 014.jpg to ii ja wrzuce mojego wygibasa z raczka :-D
 
Hej,
Staram sie byc w miare na biezaco ale nie ukrywam latwo nie jest. Malemu zapalenie gardla przeszlo na dobre, tak jak pisalam ma zapalenie jamy ustnej. Dzis musielismy isc znowu do lekarza bo malemu na paluszku robily sie pecherze z ropa to pekalo i robila sie rana na pol palca. Jak sie okazalo buzia bardzo wolno sie goi, cud ze maly w miare je jek na taka chorobe. A co do palca okazalo sie ze zapalenie z buzi preszlo na paluszek. Wykoncze sie nie minelo 2 tyg a my bylismy 3 razy u lekarza. Maly marudzi. Bywa ze zasnie o 20 wstanie o 23 i siedzimy do 3 nad ranem. Mam nadzieje ze w koncu wyjdziemy z tego i bede mogla normalnie sie udzielac
 
reklama
Wampi, zebys wiedziala czasami oczy mam na zapalki:sorry:u nas to pierwsze choroby bo do tej pory nawet kataru nie mial a jak sie zaczelo to z grubej rury:wściekła/y:naszczescie jesc zaczal. Juz pomijajac fakt ze na leki poszlo praktycznie 150 zl.
 
Do góry