reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

A u nas zawitała choroba, ją i S. Mamy jakąś grypę, na szczescie mały zdrowy ale trochę marudny, górne jedynki już widać przez dziasla ale przebić się nie chcą więc mały trochę marudny na szczescie nocki są dobre:)
 
reklama
Hej;))

Milena- o ja nie mogeeeee jakie miny ona strzela, hehehhe;)))
Happy- mój T tez kolejny raz w przeciagu 1.5msc znowu chory..;/ masakra jakas..;/

Ja dzis zrobie babeczki i babke, jutro cos z kremem i to na tyle wypieków:p Nie chce mi sie stać bo nie ma dla kogo.. Współlokatorka jednak sie zdecydowala na przygotowanie świąt.. Zaprosili siostrzeńca i szwagra jego siostry wiec nie ma wyjscia hehe;)
Jutro pojade z koszyczkiem na świecenie, bo ona powiedziała ze nie bedzie nigdzie jezdzic bo to bezsens jest.. Hehe;) Ja nie jestem jakaś zagorzałą katoliczką ale bez przesady i na 20 min można ze swieconka pójść..

Na cycolach też mam rozstępy.. zrobiły sie już wcześniej, są widoczne, ale jak mam stanik to ich nie widać, a przeciez paradować bez nie mam zamiaru:D Śmiałam sie do mamy ze zawsze małe groszki miałam a w ciazy jak zaczęły rosnąc to hoho.. jedyny czas kiedy będe mieć "Dużeeee" :D
Strasznie mi dzis dokucza ból kości łonowej.. masakra jakas... i to tak niziutko.. wczesniej tak wyzej bolało.. może sie coś szykuje powoluteńku;)
 
Hej:-) U mnie od wczoraj Świąteczne porządki.... U Marcelka też dwa ząbki. Natalka super wyszła:tak: U Nas napadało z 10 cm śniegu:wściekła/y: piękna zima tej wiosny! na Boże Narodzenie nie było śniegu a teraz jest. Dziś wylądowałam u dentysty o 8 rano z bólem, musiałam zdecydować się na kanałowe leczenie(dolna jedynka) na szczęście nie było źle i w końcu przestało boleć.
 
ale zima:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

ja juz placki popieczone, jutro sałatka i koniec .
mała spi, jak tylko zobaczyla mikser to ona oczywiscie bedzie pomagac///
 
23may bo moja siostra, mój brat i facet mojej mumy mu przeszkadzają.
Milena, bo dopiero zauważyłam, że Twoja Natalka ma kolczyki. Kiedy Jej robiłaś.? mi stale wszyscy mówią, że skrzywdziłam dziecko, że Małą postarzam, że robię z Niej cygańskie dziecko itd..

K. w końcu zdecydował się, że zostanie na święta. łaskawie. zasypało mnie, więc raczej nie przyjadą tamci z pieskiem. zwiędły mi już hiacynty :/
 
Dominisia Zrobiłam jej kolczyki dokładnie 14lutego ;) miała 4 i pół miesiąca jakoś ;)) Ciocia jej przebiła jako prezent na chrzest ;-) Takie piękne kolczyki a już diamenciki odpadają ;//
 
23may- hehe takie male dzieciaki to zawsze pierwsze do pomocy hehe;))
Dominisia- daj spokoj.. Twoje dziecko, Twoja sprawa.. Trzeba bylo jeszcze powiedziec ze masz zamiar niedlugo zrobic jej kolczyka w nosie i pępku:p:D

Ja małej tez bede uszka przebijac jak pojedziemy w lipcu do PL. Juz moja mamuska zapowiedziala ze ona idzie z nia do kosmetyczki i kupuje kolczyki na chrzest hehe;)
Juz nie moga sie doczekac kiedy urodze, dzwonia codziennie hehe;) a jak nie odbieram to ooo matkooo hehe;)
Moja siostra ost jak bylam w szpitalu to latała po domu jak skowronek bo myslalam ze niunia juz sie urodzi hehe, bo ona chce juz ja zobaczyc i koniec:D A bracia tylko do mnie kiedy rodzisz? Wez juz zacznij rodzic bo bedzie fajnie:p
Jednego mam takiego smiesznego brata, on zawsze takie teksty wali ze posikac sie mozna:p Ostatnio mowi do mnie ze ma sprawe do T. A ja mowie a jaka, a on do mnie ze musi go poprosic zeby nagral mnie jak sie dre jak bede rodzic bo on chce sie posmiac:D:D Rozłozyl mnie konkretnie wtedy;P
 
Milena jaka urocza Natalka;)

Renata u nas też dosłownie wszędzie... Ale na szczęście się nie drapała i przy zasypianiu miała temperature ale tylko to.

Happy zdrówka dla Was;)

Oj ospa już schodzi jeden najgorszy na twarzy został
 
reklama
Ale wszystkie zapracowane .. Nono ;-);-) Ja placki zrobione , jutro zrobie ciastka :) jajka zrobione , Nawet Natalce takie śmieszne zrobiłam . :-D:-D Zostało mi poprasować ubranka Natalki , jak się uśpi to poprasuję na spokojnie , no i jutro karkówkę będe robić , strogonow i sałatkę warzywną ;-) PO za tym moja mama powiedziała że idzie jeszcze dziś po choinkę :-D:-D:-D:-D A ja będe próbować sprzedać wózek ... ale pewnie mi się to nie uda , i oddam za darmo :baffled::baffled: Oczy mnie już bolą , uciekam , P własnie ululał Natalie zaraz biorę się za prasowanie / któraś chętna za mnie poprasować .. :p

A no i zapomniałam o tym co najważniejsze ...
wesołych , spokojnych i przede wszystkim SŁONECZNYCH świąt wielkanocnych kochane ;)) ;****
 
Ostatnia edycja:
Do góry