reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Magda, trzymam kciuki za szybki, malo bolesny porod. :)

Patigdynia twoj synek taki wielki?? Kawał mezczyzny :)A co do wady sluchu. wspolczuje. Aparat rozumiem mialby byc zalozony na te zdrowsze uszko tak??
My wizyte z uszami mamy pod koniec kwietnia. wTEDY DOWIEM SIE czy sluch sie poprawił, i na ile sie poprawił.

Jade zaraz do B-stoku z chlopcami. Mam nadzieje ze tam blota po kolana niema.
 
reklama
My jeszcze w domku.. jestesmy w kontakcie z polozna/szpitalem.. Mowia zeby narazie jeszcze nie jechac tylko czekac az skurcze beda duzo czesciej.. chociaz I tak mam co 7-6-5min.. to kazali mi wziasc PARACETAMOL:D Jedne skurcze mam bolesne a inne troche mniej.. czuje sie obolała cała juz a gdzie dalej? hehe ;-) Mogłyby odejsc mi wody to wtedy od razu bysmy pojechali.. chyba wepchne sobie widelca I przebije:D Tak jak wczesniej pisalam ciagle brzuszno-krzyzowe mam.. a brzuch tak nisko jest ze az szok.. mam wrazenie ze jej glowka zaraz ujrzy swiatlo dzienne. Jeszcze ze mna zle nie jest jak daje rade pisac:p
 
Magda, nie chcę Cię straszyć, ale ja bym pojechała, bo znam dziewczynę, której kazali czekać, a akcja się bardzo szybko rozwinęła i z główką między nogami jechała do szpitala.. przez to ma lekko niedotlenione Dziecko..
 
magda trzymam kciuki aby to było już i żebyś w kącu miała swoją dzidziulke przy sobie:) a i szybkiego i malo bolesnego porodu życzę:)

milena gratulacje dla Natalci postępow, jeszcze troszke i zacznie raczkować wtedy wszedzie bedzie jej pełno i wszedzie wejdzie he:)

byliśmy dzis u lekarza z Nikolą bo w nocy strasznie nam goraczkowała i rzeziła mocno. i lekarka ja zbadala i ma dużo dużych zmian na oskrzelach (temu tak rzezi i świszczy jak oddycha) mowić też nie da rady bo ma straszną chrypkę, najgorsze ze to wszystko siedzi w niej i ją dusi bo nie da rady tego odkaszlnąć. wypisala nam antybiotyk lek wykrztuśny i zalecila inhalacje. a i mówila zeby pilnować ją podczas snu bo moze sie dusić a jeżeli tak bedzie (czyli jak bd się dusić) to po pogotowie dzwonić. w poniedziałek mamy sie stawić na kontrol. troche boje się mam nadzieje ze szybko wyzdrowieje i obejdzie sie bez szpitala
 
Jak mnie dzisiaj farmaceutka w aptece wkurzyła!:wściekła/y: Poszłam z receptą od dentysty i dla pewności zapytałam, czy jak karmię piersią to mogę to brać. Ona zapytała ile dziecko ma, jak usłyszała ze ponad 7 miesięcy to zaczeła prawie na mnie krzyczeć ze co ja wyprawiam karmiąc tak duże dziecko, ze to mój chory wymysł i mam go odstawić:wściekła/y: Normalnie mnie zatkało i wyszłam z apteki:eek: Co za babsztyl:szok:
 
Hej.

I jak tam? Dziewczyny pewnie porodziły już.

Ja z Bartkiem w szpitalu na zapalenie pluc lezymy ae nie jest zle.

APATIGDYNIA Witaj.

MIRABELKA ZDriwka dla corci.

MAGDA Powodzenia, ale pewnie juz po. Czekamy na wieaci.
 
Madzia szybkiego i bezbolesnego :)
Mirabelka zdrowka dla corci
EWI zdrowka dla Bartusia
Patigdynia przeciez to twoja sprawa czy karmisz i ile karmisz :wściekła/y: ja nie chcialam karmic to szwagierka z morda na mnie ze jak ja sobie to wyobrazam i wgl.. Widze ze dla ludzi jak nie karmisz to zle, a jak karmisz to tak samo:wściekła/y:

Ja wlasnie uspilam Nikole, A. jutro o 9 wylatuje. Zrobil sobie dzis tatuaz :) IMGP2392.jpg
 

Załączniki

  • IMGP2392.jpg
    IMGP2392.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Magda to życzę szybkiego porodu i trzymam kciuki za już&&&&

Asik
biedny Damianek zdrówka dla niego:)

Inka
ja też długo krwawiłam a potem sex to jakaś katorga jakbym była podwójną dziewicą nie wiem czy miałam w głowie jakąś blokadę czy co ale nic nie dało sie robić

Milena gratulacje dla małej:)

Mirabelka zdrówka dla malutkiej:)

Ewi o kurcze biedny Bartuś dużo zdrówka!!!!

Paulina
uuu fajny tatuaż:)

Hej Wam nie odzywałam się bo w święta mieliśmy chrzciny w domu córki brata C i on był chrzestnym więc maaaaaaaasa roboty a potem nie miałam internetu. Nie pojechaliśmy do moich rodziców bo Domi na końcówce ospy mieliśmy dziś jechać ale chyba jednak jutro rano wrrr
 
Do góry