reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ella hej ;)


Pogoda masakra, ledwo dycham. Bylam posiedziec nad jeziorem, w poprzednich latach chodzilam o tej porze na kajaki :zawstydzona/y:

Wczoraj na wizycie niby wszystko ok, cesarka wstepnie na 29 sierpien, tylko szyjka 1 cm..
 
reklama
Dominisia12345 cześć ;) napisz coś więcej o sobie ;)
Renata na początku mama mi będzie pomagać. możliwe, że od sierpnia/września zacznę robotę, K. mi będzie dawać tyle ile dorobi, na jego rodziców nie mam co liczyć.. jakoś sobie poradzę ;)

w niedzielę odbieram klucze.
 
Dziękuję za miłe powitanie i przyjęcie do Waszego grona! :happy:

U nas też było dziś strasznie duszno. Mam takie mieszkanie, że zimą jest za zimno, a latem dużo przyjemniej niż na dworze (jest po prostu słabo nasłonecznione). Moja malutka więc dużo lepiej znosi takie upały w domu - jest wtedy radosna i szczęśliwa (a przy okazji i mama ;-)). Dopiero wieczorkiem, kiedy słońce zachodziło, wyszłyśmy na podwórko. Teraz Majka śpi i jeśli będzie tak złotym dzieckiem jak do tej pory to znów prześpi całą noc. :-)
 
Wampi Te biegowe rowerki bardzo fajne :-):-) Ja to myśle co mojej na roczek kupić . Już w sumie dostała krzesełko z fishera , ale myśle z siostra kupić jej wózek-pchacz z fishera..

Dominisia Fajnie że się udało ..

Ania Znam tam kilka osób .. Zaglądaj pisz , i kiedyś spotkamy się na Kawkę 23may pewnie chętna będzie ; ))

ella ahora Witaj ..
Dominisia12345 Witaj napisz coś o sobie ..

A co u nas hm .. po staremu w sumie .. Mama dziś pojechała nad morze . to znaczy jedzie pociągiem .. nie zgadniecie ile dała za bilet ;-):-D Zgadujcie ...z Krakowa do Świnoujścia ..
 
Helol;)

Witam nowe mamy:)

Upaly w koncu doszly do mnie bo ostatnio wiecznke chlodno. Pewnie zaraz bede mendolic ze za graco;)
Dzis mam dzien lenia bo wczoraj zrobilam generalne pozadki;)
Zaraz zmykam na zakupy;)
 
Hej dziewczyny!!!! Przede wszystkim WITAM NOWE MAMY!!! Bo kilka widzę jest:)

Sorry że nie odpisze każdej ale wczoraj wróciliśmy znad morza byliśmy tydzień no super byo i pogoda dopisała ja czekoladowa a Dominika chciała wracać:p

Mariolcia
przykro mi że coś złego dzieje się z bratem.. Ale nie mam pojęcia co poradzić...

Dominisia no to szcześcia życze i mam nadzieje że Ci się ułoży:)

Teraz już będę na bieżąco mam nadzieje przynajmniej bo lato do zawsze jest coś do zrobienia a i w taką pogodę woli się posiedzieć na dworze więc BARDZO BARDZO PRZEPRASZAM!!!!
 
reklama
hejo. My wczoraj bylismy u chrzestnego Nikoli. Bedzie mial drugiego dzidziusia, mowilam wam? Pewnie nas za chrzestnych zlapie. Mielismy jechac z nimi n termy na Polanie szymoszkowej, ale nie wytrzymalabym tam caly dzien. Za goraco. Wiec pojechalismy na basen :) Nikola padnieta, A. poszedl do sklepu a ja siedze przed domem. Tak goraco.. Jutro jedziemy na zakupki jakies, wieczorem pakowanie a o 3 DOWIDZENIA KRAKOW :) przepraszam za nie odpisze praktycznie nikomu, podczytywalam, ale po paru dniach nie oddzywania sie poprostu nie pamietam :zawstydzony:
 
Do góry