reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Młode Mamy Weteranki ::..

reklama
Za niedługo ruszam z misją ciepły prysznic:-D z mężem probowaliśmy ale też doopa wyszła więc nadzieja w prysznicu:-p nie mam oleju rycynowego a też słyszałam żę skuteczny;-) cos się dziać zaczyna ale przestaję, mała skacze, pcha się w dół ale jakoś nie wiem nie wychodzi nam, chyba to nie dziś:dry: a już myślałam że po dzisiejszej biegunce i wymiotach się uda... no cóż widać mała inna date wybrała:-(



laski ma ktoraś z was internet z vectry? bo zastanawiamy się czy warto brac... bo z TV tata nam załatwił:-p w tym tyg stawiają ściany kuchni i wylewki walą u Ali i M w pokojach aaaaaa i rury będę w łazience kładli i do kuchni podciągna:-) podobno po 3czerwca będą już płytki i panele wiec się cieszę jak cholercia;-)
 
KASIEK bo M swoje studio ma tam miec...

SNOOPY to jak wymioty i biegunka to już się zaczyna

FEMME ah, to takie buty...
 
hahahaha:-D kasia dzieki;-) studio i kontem siłownię:-p ale jak mnie wpieni to będzie spał tam a nie ze mna:-D a ja mam kominek:zawstydzona/y::-D a on pokój przy kominie:-D kasia pobolewa ale skurcze znowu ustały, nie chcę jechać i wrócić z kwitkiem, jak już to tylko z Oliwką;-)
 
O to i ja tu zawitam ;-)
Ja w sumie na BB 4 lata w sierpniu minie, ale na MM nie mogłam sie nigdy wbic jak Hania z Danielem mali byli :-D pisałam sporadycznie :-)
snoopy melduj jak tam z tymi skurczami :-)
 
WAMPI - super tort :yes: ja to też jeszcze nigdy nie piekłam :-p i raczej nie będę :-D :-p

SNOOPY - i jak ? :-p


Ja idę zaraz Ninę budzić bo ten śpioch by do 10 spał pewnie :-p
 
Witam

Wampi śliczny torcik

Femme to ładnie Ninka śpi:-D

A mi się nic nie chce trochę posprzatałam i na zakupy zaraz idę :-D, moze zajrze do lumpika;-)

Snoopy dzieje sie coś?
 
reklama
Wampi fajny Torcik Ci wyszedł i zawsze wale na biszkopta bitą smietanę i Ali to wystarcza:-p bo zabardzo utalentowana też nie jestem:-D
Femm ja mam to samo ze spaniem Ali:-D ale dzisiaj wstała o 9 sama wieć postepy robimy;-)


wiecie co, po północy miałam skurcze co 15 min ale usnełam więc to chyba nie to było:-p teraz pobolewa czuję jak mnie rozrywa ale skurcze co 30min wiec siedzę w domu, zaraz sobie na podworko wyjdę bo Ala za trollami poleciala, odziwo ją zabrali:-p aaaa mam chyba diabelne bóle z krzyża.... tak czasami bolą że to jest przegięcie...

ja sobie kawkę piję (mleko z łyżeczką rozpuszczalki):-D
 
Do góry