reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Młode Mamy Weteranki ::..

Wampi, dlatego mnie na gównym już nie było hoho,bo teraz przy takiej pogodzie i biegającym dziecku to nie jestem w stanie nadrobić ;P.
Anetka, wybierz się do okulisty najlepiej...
 
reklama
Gosdia mnie ponad mies nie bylo, jak juz mialam pisac wbic sie nie moglam:-D
Padam na twarz a maly wstal o 5 i spal tylko 40 min, mam nadzieje ze zaraz padnie;-)
 
co ja mam powiedzieć :-D ja też rzadko wchodziłam a na główny czasami nawet nie zaglądałam jak widziałam że jest zawalone ze 40stron przez 2 dni... a poza tym same nowe zazwyczaj to co ja się będę im wtryniała:-p

tak sobie myślę żeby wieczorkiem na IP podjechać najwyżej mnie odeślą te skurcze co jakiś czas mordują, a nie są na tyle regularne co by panikować a tam przynajmniej mnie uświadomią. Czemu porody nie mogą być identyczne..
 
zjadlam w koncu i sie uspokoilo... ni zesz... matka mnie opierdzielila ze jak cos by sie dziac zaczelko to nie miala bym nawet sily malej urodzic...
 
snoopy no już mogłabyś urodzić:) W razie czego służę pomocą i z Tobą będę parła:-D
 
Hej
wink2.gif
My się rano szybko ogarnęłyśmy i siup do Gdańska autobusem tam już była moja mama i do ZOO sobie pojechałyśmy
laugh.gif
tak więc kolejny dzień pełen atrakcji
wink2.gif
ale dzisiaj Nina to była okropna
no.gif
zresztą przy mojej mamie diabeł z niej wychodzi
sorry2.gif
ona ją rozpieszcza strasznie i sobie przy niej pozwala bo jak ja na nią focha strzele to wie że do babuni pójdzie i tyle
sorry2.gif
no ale nic wymęczona jestem po całym dniu
p.gif

Ale teraz czas dla siebie mam bo Nina po dworze biega sobie
wink2.gif



BASKA - ooo nawet ty się pojawiłaś tutaj :-p

ANETKA - ja mam to samo :no: bolą i do tego nic nie widzę :dry:




Tutaj zaraz i tak będzie to samo jeżeli chodzi o strony :-D :-p
 
Nic nie będzie:-p góra 2 dziennie bo my przecież zabiegane:-D:rofl2: mamuśka do mnie że dzisiaj tragicznie wygladam kazała mi ciśnienie zmieżyć mam 126/85 mała się kręci a mi apetyt wrócił:-D mam wrażenie że ja nie urodzę nigdy:rofl2: a jak mi czarny chlebuś smakuje, o mamuniu mniam mniam:-D taki smaczny:-)

famme co do zachowania Ninki ja mam to samo jak jest mój tata:-D babcia sie juz zbuntowała i nie daje się wodzić za nos wnusi;-)
 
Kurcze i nawet tu nadrabiać muszę :-p myślałam, że tu spokojniej ;-)

Liza mi też już powoli opalenizna brązowieje ale i na ramionach lekko skóra schodzi :dry:
A jak tam z mężem? Lepiej już?

Anula ja nie wiem, ale chyba wady nie mam. Jak założyłam na chwilkę okulary P a ma chyba -0,5 i -0,75 czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie, to wszystko widziałam rozmyte.

ViKamcia o no właśnie tak mam jak trochę dłużej posiedzę przy komputerze czy poczytam.

femme to fajnie czas spędziłyście :tak: nie no ze mną aż tak źle nie jest, że nic nie widzę :-p a Ty nosisz okulary? Masz jakąś wadę?
Nina tak sama sobie biega? :-p:-p bo Wy macie tam strzeżony ten blok? Fajnie tak, prawie jak na własnym podwórku :tak:



Właśnie upiekłam bułeczki. Całkiem dobre wyszły :tak: Zuzi smakują a to najważniejsze :-)
 
ANETKA - jakie bułeczki takie zwykłe ? ... no my mamy osiedle zamknięte brama cieć siedzi itp :-p do tego dzieciaki biegają po podwórku mamy tu mini plac zabaw piaskownicę ;-) no i Nina ma koleżankę Zuzę z którą się bawi jakoś w tym samym wieku są więc super po prostu :-) nie musi dziecko w domu gnić a i ja mam czas dla siebie ;-) od czasu do czasu wychodzę na balkon sprawdzić co robi (bo z balkony widzę akurat miejsce w którym się bawi ;-) )


SNOOPY - Moja mama z nią prawie codziennie jest i i tak ją rozpieszcza :dry: :-p
 
reklama
femme no to rzeczywiście fajnie :tak: skoro żadnej krzywdy sobie tam zrobić nie może to super :tak:
A bułki takie zwykłe, drożdżowe :-)
 
Do góry