reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy

Kasieńka_20

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Czerwiec 2006
Postów
60
Witam mam 19 lat i jestem w 25 tygodniu ciąży bardzo sie boje o moje maleństwo chciałabym móc z kimś pogadać wymienić doświadczenia i wogóle :-[
 
reklama
Kasienko w takim razie dobrze trafilas :) .... ja moze do najmlodszych nie naleze ;) ... tu nie o wiek chodzi w koncu ... nie boj sie o swoje malenstwo .. wszystko w porzdaku jest i bedzie :) ... zycze milych chwil spedzonych z Nami ;)
 
Witam Cię Kasieńko :)`gratulujlę :) U mnie to było takl... Jak zaczęliśmy myśleć o dziecku ja miałam wtedy 20 lat :) Jak zaczęliśmy się starać 21:) dość długo się musieliśmy starać bo 14 miesięcy, więc jak zaszłam, to miałam skończona 22, a teraz też jestem w 25 tygodniu i w maju skończyłam 23 latka :) Tak więc głowa do góry, na pewno nie jesteś sama :)
 
Droga ago ja we wrzesniu skoncze 20 lat moze to glupie ale my tez staralismy sie o dziecko dosc dlugo balismy sie juz ze ktores z nas nie moze miec dzieci na szczescie to tylko byly obawy boje sie porodu i czy z moim anilkiem jest ok bo jak na 25 tydzien mam strasznie male brzusio :( i waze 60,3 kg przed zajsciem w ciaze wazylam 52-53 kg wiec chyba nie bede zbyt gruba moze dlatego mam male brzuszko? nie wiem do porodu jeszcze 15 tygodni wiec domek mojej dzidzi jeszcze ma czas do rosniecia ;)
 
No i teraz właśnie zaczniemy rosnąć :) a co do Twojej wagi., to i tak już przytyłaś jakieś 7 kg :) to całkiem ładnie :) uważam, że nie masz się czym martwić :) a tak poza tym, to ja mam kuzynkę, która się dowiedział, że jet w ciąży w 23 tygodniu, a do 30 nikt nie widział, że jest w ciąży- nawet najbliżsi :( a później jak ją "wypchało"  to sama się ździwiłam:) no i udorziła zdrowego dzidziusia :) i to całkiem dużego, bo 57/3550 :)
P.S. ja też miałam już stracha, że to ja nie mogę mić dzieci, bo mój to juz ma dwójkę :)
 
Kasiu nie martw sie twoja waga i ciesz sie ze nie przybralas za duzo, bo potem trzeba bedzie sie napracowac zeby to zgubic! Ja jestem w 23 tc, i przytylam dopiero 4 kg,bo do 19 tc ciagle wymiotowalam,ale caly czas pod scisla kontrola lekarza bylam i potwierdzal ze z malenka wszystko jest ok. A to jest najwazniejsze!
 
zgadza sie najwazniejsze ze z dzidziusiami wszystko ok!!! chcialabym juz wiedziec co mi rosnie po serduszkiem ::) ale chyba moj babel chce mi zrobic niespodzianke bo na usg odkreca sie dupką :p
 
Kasienka ja mam kolezanke co ma termin teraz na poniedzialek i jak do tej pory nie wie co bedzie. Pozostalo jej czekac. Natomiast jedna znajoma na kazdym usg slyszala ze bedzie dziewczynka na 100% a urodzila chlopca-wiec natura czyni cuda ;)
 
Witaj Kasiu, :) :) :) :)
Pierwszą córcię urodziłam mając 19 lat i było OK, z porodem nie miałam żadnych najmniejszych problemów, z pielęgnacją maluszka równiez było OK
Zawsze miałam pomocna dłoń mamy i teściowej, ale nie korzystałam z tego bo matka wie najlepiej czego trzeba maluszkowi - nie martw się ze wszytskim dasz sobie radę z pomocą już wtedy męża.
Córcia ma ponad 10 lat i dogadujemy się z nią super jak młodzi rodzice z prawie nastolatką....


Teraz mam nadzije również ze wszstkim sobe poradzimy z pomocą jeszcze dużej pociechy - czego i TOBIE z całego serca życze

Jeśli masz pytania czy wątpliwości na tym forum możesz pytać o wszytsko :laugh: :laugh: :laugh:
Aga
 
reklama
czesc dziewczyny jak samopoczucie po weekendzie? ja czuje sie swietnie maluszek wierci sie jak szalony :D ale go kocham ;D bardzo boje sie porodu :-[ ale mam nadzieje ze wszystko bedize ok:)
 
Do góry