reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode Żonki :D

Daffi a Ty skąd jesteś?
Liza chyba mam ostatnio za mało czasu dla siebie a może po prostu brakuje mi żeby ktoś mnie docenił sama już nie wiem
 
reklama
Wera ,nielatwo jest byc mloda mamusia,w dodatku jak meza czesto nie ma w domu,a ty z dzieckiem sama..jak juz ktos pisal..zrob cos dla siebie,np.idz do fryzjera..jak macie kogos kto przypilnuje wam dziecka,to spedz troche czasu sama z mezem..:tak:
my jestesmy malzenstwem 9 lat,teraz juz jest OK,wiadomo sa lepsze i gorsze dni..ale ciagle jestesmy razem...na dobre i zle ;-)
 
Daffi a Ty skąd jesteś?
Liza chyba mam ostatnio za mało czasu dla siebie a może po prostu brakuje mi żeby ktoś mnie docenił sama już nie wiem

Międzyrzecz;p moze to nie rzut beretem ale lubuskie;p
chyba ze to ZG to nie skrot od Zielona góra;p
 
Ostatnia edycja:
Wera-zg mi tez brakuje docenienia, od meza ciagle slysze ze cos mu nie pasuje, ze czekos nie zrobilam. nie potrafi zrozumiec ze nasz syn zajmuje mi prawie cala dobe.
 
Ja do was tylko na chwilke zagladam.Nie jestem mężatka(choc malo brakowalo),ale z tego co czytam to wiekszosc was jest niezbyt zadowolna z mężow:(i coraz bardziej jestem przekonana ze mąż mi niepotrzebny:)

Ale slyszalam ze kryzys przychodzi w zwiazku w ok 3 roku,nie wiem na ile to prawada.A potem tak mniej wiecej co 3 lata.Wiec moze to chwilowe jest:)
 
ja tez sie dołącze mam mały staż małżeński ale 8 lat byliśmy razem zmieniło sie ale chyba na gorzej sama zajmuje sie Bartkiem, tzn S idzie np na 5 rano konczy o 13 jedzie do siebie robić jacht (swoje hobby) przyjeżdźa do nas o 21 gdzie Bartek już spi. :-(
 
Rosi hehe czyli sa wyjatki od reguły bo u nas juz ciut po slubie zaczely sie pojawiac i sa do dzis. czasem takie ze mam ochote zostac sama ale sie boje ze sobie nieporadze.
moze czekam na lepszy mozment. a Moze moj M doceni wreszcie mnie i corke.
 
pomimo tego ze czasami jest mi bardzo ciezko w malzenstwie to chyba nie potrafilabym zyc bez mojego meza chociaz ostatnio coraz czesciej mam ochote pisac pozew rozwodowy ;/
 
reklama
Do góry