reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mniam mniam- nasze zachcianki:D- co nam wolno/a czego nie- o JEDZONKU:)

jakby mi ktos tak zapodal golabki...mniam mniam...sama ja je bede robila to na bank nie zjem...bo gotowe mmmm na zama mysl...ale jak ide do kuchni widze jedzenie...normalnie az mnie rwie na wymioty...
 
reklama
No i po co ja wchodzilam na watek.Teraz zamiast odpoczac po pracy to golabki bede musiala robic.Chyba, ze tesciowa uprosze:-p
R.usalka ale mi smaczka narobilas:tak:
 
A za mną od godziny chodzi pizza, ewentualnie mogą być frytki. Jak Kochanie wróci, chyba go wyślę do pizzerii:-)
I wiecie co- jak ja mam robić jedzenie, to na nic nie mam ochoty, wszystko mi śmierdzi i w ogóle, ale jak ktoś poda to zjem wszystko:-)
Dziś w szkole był bankiet z okazji jubileuszu- zjadłam pyszne jajeczka nadziewane pieczarkami, i jajeczko z łososiem, i kawałek jakiejś rybki w galarecie i jeszcze pieczonego łososia. Do tego marynowane pieczarki.Pychota:-)
 
mi maz dzis wszystko serwowal...bo ja jak wchodzilam do kuchni to wychodzilam...tak mi wszystko smierdzialo i roslo doslownie w buzi...na sam widok!
 
Dziewczyny, co jest grane z tą pizzą???
To ja tu wchodzę aby odbębnic masowa pokutę, że na obiad zjadlam pizzę, bo od rana jęczalam że nic, nic innego i basta (a nie jadlam chyba z 3 miechy) a tu proszę... takie dzień :tak:
Rano za to jak tylko otworzylam oczy zaczęłam robić twarożek ze szczypiorkiem i tak pikantnie doprawiony zjadlam prawie calą miseczkę :tak: Potem już tylko pizza chodzila po głowie...

I jabłka... zjadam ostatnio jabłka i ogolnie owoce tonami :tak:
 
reklama
Do góry