reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mniam mniam- nasze zachcianki:D- co nam wolno/a czego nie- o JEDZONKU:)

A ja się ostatnio objadam twarożkiem z potartą rzodkiewką albo pasta jajeczną!!
Obowiązkowo codziennie wieczorem szklanka świerzego soku z wyciśniętej pomarańczy ale o to już dba mój M!!:-)
 
reklama
Ja to natomiast jedynie co toleruje teraz-co jakoś mi przez gardło przechodzi to śledzie w śmietanie i suchy chleb albo bułki.
 
to ja inaczej..biszkopcik ewentualnie gofr:confused2:...do tego owoce...winogron, melon, gruszka i sliwka- moje faworyty
 
ale dzis jeszcze nic nie jadlam...i jak tak mysle co by zjesc...ze musze cos...to mnie az rwie na wymioty!..ohydne uczucie!
 
To u mnie podobnie jak u patipauli- śledzie w śmietanie, ogórki... I własnie owoce... Ale nie daj Boże mieso, wędliny, ciasta- nie, nie, nie :cool2: Dziś znów wzięlo mnie na robienie pikantnego twarożku ze szczypiorkiem ale... niestety mdlości pozwolily tylko na kilka kęsów :eek: Do tej pory kuruje sie herbatą z imbirem żeby sie nie cofało :eek: A brzuch spuchnięty strasznie- zaczęły się zaparcia :-(
R.usalka- wspóczuję, naprawdę, może spróuj też herbaty (zwykłej+ troszkę cukru) z korzeniem imbiru (2-3 plasterki), wiele próbowałam, ale to dziala najbardziej na "cofki" :tak:
 
Ostatnia edycja:
Emih- herbatka z cytryna i pol lyzeczki cukru -to jest to...tez mi pomagalo w pierwszej ciazy i teraz:tak:

dzis mialam rzut na sledzie...ze sklepu jechalam jak nacpana i w glowie tylko sledzie!:-D wpadlam ...otworzylam zjadlam jednego po czym cofka...to nie bylo to:-D

czyli dalej jade na tostach:-Drobionych przez mojego meza...jak sama probowalam odruch wymiotny:crazy:

i dzis jak maz na sniadanie robil sobie i malej jajecznice...jezusicku jak mnie darlo...tak smierdziala, ze myslalam, ze oszaleje!!!:shocked2:...skonczyli jesc wyszlam z lazienki i wietrzylam mieszkanie:eek:
 
ja ostatnio pomarancze w kazdej postaci i ilosci:tak:
i pizza mniam mniam
i grzech pisac ale coca coli mi sie zachcialo i tez wypilam:tak:
a przed wczoraj po 23 moj M jechal po frytki do mc donalda:tak:
i jeszcze taki koktajl truskawkowy bym wypila ale skad o tej porze roku swierze truskawki wziasc:eek:
 
mrozone Kama- mrozone...ja w pierwszej ciazy mialam termin na czerwiec wiec dosc podobnie- i truskawki mrozone z jogurtem/smietana taki koktajl wciagalam codziennie!


teraz mam jazdy takie, ze hej...jak pisalam zero zdecydowanaia..a jak cos jem, to wcale nie ze smakiem...:-( no oprocz- dzis mi bardzo smakowal bialy ser z dzemem porzeczkowym-pycha!
 
R.usałka... ale mi narobiłaś smaka na ten koktajl z mrożonych owoców... Mniam mniam. Ja drugi dzień na śniadanie jejecznica z cebulą, a wieczorem sałatka z pomidorów i cebuli- nie wiem dlaczego cebula za mną chodzi :eek:
 
reklama
Do góry