reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mocne bóle w podbrzuszu ,bardzo prosze o radę

Patrycja240

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Styczeń 2021
Postów
18
Witam , za nami 1 miesiąc starania się o dzidziusia. Wykonałam test na owulacje i miałam ją 25.12. W ten dzień jak i poprzednie współżyliśmy. Dzisiaj powinnam dostać Miesiączkę lecz nie dostalam. Od Około 5 dni od owulacji miałam bolące jajniki i trwa tak do dzisiaj ( aż tyle dni co mi się nigdy nie zdarzało.) Ból piersi i krzyży. Wszystkie objawy przypominają ciążę jednak bardzo martwi mnie jedna rzecz otóż momentami mam dosyć silne bóle podbrzusza. Jednocześnie z obu stron czasem lewy czasem prawy jajnik. Nazywałabym nawet to skurczami. Bardzo się martwię bo jeśli nawet to ciąża to chyba bóle nie powinny być aż tak odczuwalne? Dzis sobota niestety, do lekarza mogę iść w poniedziałek dopiero. Test wykonam jutro rano ale bardzo martwią mnie te bóle :( Dodam że miesiączki też zawsze miałam bolesne.
 
reklama
Dziękuję za odpowiedź, jednak wyczytałam tu na forum że jak ma się skurcze to jest to niepokojący objaw a ja mam sporadycznie dosyć mocne skurcze ;(
Ja w udanym cyklu od 3 do 7 dnia po owulacji miałam delikatne kłócia raz jajników, raz macicy, raz troche z prawej, pozniej z lewej. Dopiero pod koniec zorientowałam sie ze to przypomina takie subtelne skurcze. Bóle przypominające okres miałam zaraz po ujrzeniu 2 kresek a test ciążowy zrobiłam dzień przed okresem. Bóle i to dość mocne miałam gdzieś do 9/10 tygodnia ciąży, były na tyle mocne ze budziłam się w nocy i te bóle są zupełnie normalne. Aktualnie jestem 13+5.
Oczywiście nie chce Cię nakręcać, że to co teraz odczuwasz to objawy ciąży tylko zwyczajnie opisuję mój przypadek dlatego zrób jutro test.
 
Ja w udanym cyklu od 3 do 7 dnia po owulacji miałam delikatne kłócia raz jajników, raz macicy, raz troche z prawej, pozniej z lewej. Dopiero pod koniec zorientowałam sie ze to przypomina takie subtelne skurcze. Bóle przypominające okres miałam zaraz po ujrzeniu 2 kresek a test ciążowy zrobiłam dzień przed okresem. Bóle i to dość mocne miałam gdzieś do 9/10 tygodnia ciąży, były na tyle mocne ze budziłam się w nocy i te bóle są zupełnie normalne. Aktualnie jestem 13+5.
Oczywiście nie chce Cię nakręcać, że to co teraz odczuwasz to objawy ciąży tylko zwyczajnie opisuję mój przypadek dlatego zrób jutro test.
Dziękuję za odpowiedź ;) troszkę mnie uspokoiłaś że też Odzczuwalaś pewne bóle tuż po owulacji i nie tylko ja tak mam . Jutro zrobię test a w poniedziałek do lekarza bo nawet jeśli jestem w ciąży to byłby to 4 tydzień, to martwią mnie te bóle w podbrzuszu kròtkie ale nasilające,momentami nie wiem co ze sobą zrobić , ale ciepła kąpiel pomogła
 
Dziewczyny zrobilam test dzisiaj rano, dwa testy pozytywne ;)) jestem taka szczęśliwa ;) jednak jutro będę dzwonić do lekarza nalegać na to by mnie przyjął z powodu wczorajszych mocnych skurczy brzucha? Dzisiaj czuje się normalnie, jedynie wczoraj w dziej spodziewanej miesiaczki te skurcze były martwiące, co nie daje mi się aż tak cieszyć z pozytywnych testów ,pozdrawiam
20210110_084511.jpg
 
Dziewczyny zrobilam test dzisiaj rano, dwa testy pozytywne ;)) jestem taka szczęśliwa ;) jednak jutro będę dzwonić do lekarza nalegać na to by mnie przyjął z powodu wczorajszych mocnych skurczy brzucha? Dzisiaj czuje się normalnie, jedynie wczoraj w dziej spodziewanej miesiaczki te skurcze były martwiące, co nie daje mi się aż tak cieszyć z pozytywnych testów ,pozdrawiam Zobacz załącznik 1224806
Piekny test , a powiedz bierzesz magnez ? Jeśli nie to zacznij i moze skurcze sie skoncza , ale wizyta bedzie ok, ale myślę że beta by się przed przydała, bo na wczesnym etapie moze nie być nic widac ,i lekarz wysle Cie na bete
 
Dziewczyny zrobilam test dzisiaj rano, dwa testy pozytywne ;)) jestem taka szczęśliwa ;) jednak jutro będę dzwonić do lekarza nalegać na to by mnie przyjął z powodu wczorajszych mocnych skurczy brzucha? Dzisiaj czuje się normalnie, jedynie wczoraj w dziej spodziewanej miesiaczki te skurcze były martwiące, co nie daje mi się aż tak cieszyć z pozytywnych testów ,pozdrawiam Zobacz załącznik 1224806
Gratulacje :D To pobolewanie jest jak najbardziej normalne bo macica przygotowywuje się do swojej roli. Jeśli dla Ciebie ten ból jest zbyt mocny i bardzo Cię niepokoi to jak najbardziej lekarz :) Najważniejsze aby przy tym bólu nie pojawiło się krwawienie.
 
reklama
reklama
Dziękuje🙂właśnie nie biorę magnezu ale dziekuje za podpowiedź właśnie sobie wezmę :) wczoraj mi pomogła kąpiel na bóle ale oczywiście nie za ciepła , do tej pory biorę kwas foliowy caly czas
 
Do góry