reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modna MAMA

Królowa super zakupy, mnie też bardzo przypadła do gustu ta pierwsza sukienka:-)
Onesmile Ty gruba? z tego co pamiętam to Ty z tych chudzielców.
Ulkan szkoda bo ta sukienka prezentuje się naprawdę rewelacyjnie.
 
reklama
anka niestety szczera prawda... najpierw hormony, pozniej hustawka w pologu, pozniej zmeczenie, pozniej sie nie chce... a bo dziecko sie obudzi, a bo cos tam :-p
 
Herbata w sumie nigdy nie wiadomo...
Z Laura mialam odwrotna sytuacje wiec moze przy chlopcach jest u mnie inaczej ;-)
Po porodzie z Laura nie wytrzymalam 6tygodni:zawstydzona/y: a teraz jak bedzie tak jak piszesz to az sie boje:szok:
 
reklama
Mało widac, ale cóż...ogólnie: jedne długie spodnie w mazy, jestem z nich bardzo dumna, drugie materialowe i jasne i z gumeczkami na dole (trochę luzniejsze). Dresowa tuniczka szara. Niebieska bluzka z długim rekawem - taka zwykła, obcisla. Biała Bluzeczka z krótkim rekawkiem i wzorami kwiatowymi. No i taka koszulowa bluzka.
 

Załączniki

  • IMG_0939.jpg
    IMG_0939.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 151
Do góry