reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój poród - jak było?

o K...a! no wiecie co.. faktycznie lepiej to zostawic bez komentarza...
Ale olej to - macie siebie cała trójką nawzajem - jestescie najszczesliwszymi rodzicami na swiecie i tym sie cieszcie. A jak przyjdzie moment ze beda chcili wziac Małego na rece to Allanek zrobi babci wielka kupke na kolana :)))
 
reklama
HIHIHIIHIHII!!! Fajnie jest miec w was bratnie duszyczki!!!! Wasze pomysly mi sie podobaja i musze tylko Allankowi podpowiedziec zeby tak zrobil!!!
 
KOCHANA UWIERZ ON SAM BEDZIE WIEDZIAŁ CO MA ZROBIC DZIECIAKI WYCZUJA ZAWSZE ZOŁZE I ZŁEGO CZŁOWIEKA ZAŁOZE SIE Z TOBA JUZ TERAZ ZE JEJ MIŁSC DO MAŁEGO PRZYJDZIE TYLKO ZE ONA JESZCZE O TYM NIE WIE ALE WTEDY TO MOZE BYC JUZ ZA POZNO I POCZUJE SIE TAK JAK TY A JAK MAŁY NIE BEDZIE DO NIEJ CIAGNAŁ TO TYMBARDZIEJ I DOBRZE JEJ TAK JAK MOZNA BYC TAKA PAKUDNA BABCIA PRZEPRASZAM KRECIK ALE MNIE ZA CIEBIE JEST PRZYKRO TAKIE RZECZY BOLA
 
No Agatko to gratuluje.Dzielna z Ciebie kobitka.Ja troche sie boje wlasnie tej kroplowki z oksytocyny bo ponoc duuzo bardziej boli :p Mam dlatego nadzieje, ze nie przenosze malego i nie beda mi na sile wywolywac porodu ::) tym bardziej ,ze na znieczulenie poprostu mnie nie stac :(
A co do tesciowej to jak Allanek nie zrobi tej kupy to chyba sama jej na kolanach usiadz i zrob ;)
 
reklama
Dzielna kobitka z tej naszej Agatki.Tez miałam podana oxy przy pierwszym porodzie i wiem jak to jest myślę że teraz się obejdzie bez tego ale to się dopiero okaze.
Co do teściowej to olej najważniejsze że Wy jesteście szczęsliwi a reszta to się nie liczy.



 
Do góry