reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moja malutka nie chce kopac

Mam nadzieję że nie długo nasza dzidzia da o sobie znać, bo już i tatuś nie może się doczekać:-)
 
reklama
Aktualnie jestem w 17 tygodniu i czuję ruchy. Ale to trzecia ciąża i wiem czego się spodziewać. Pierwsze dziecko poczułam w 21 tygodniu. Ma duzo miejsca, to jak czujesz ruchy zależne jest też od ułożenia łożyska. Moim zdaniem jeszcze nie ma powodu do paniki. Mozesz sie zawsze wybrac do położnej i poprosić o zbadanie detektorem tętna. Ale Twój maluch ma jeszcze czas, żeby się "rozbujać" :) Możesz spróbować zjeść coś słodkiego i położyć się na plecach, rozluźnić, wyciszyć, może coś poczujesz.
 
Do góry