reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moje dziecko ne chce butelki :/

U mnie jest też ten problem , Zuzia ma 7 mies i nie chce chycić butelki. Zmieniałam butelki i smoczki kupiłam kubek niekapek i nic nie daje? Tylko cyc mamusi? Chciałabym bardzo żeby nauczyła się picia z butelki byłoby lżej. Nie wiem co jeszcze można zrobię
 
reklama
mam dokladnie ten sam problem czasem pomaga przeglodzenie ale i tak moja niunia duzo nie zje z butelki tak do 20-30ml ale pomaga:-)
 
No a moja Ulka piła nieco z butki ale się jej odwidziało jakoś w okolicy 4 m-ca i teraz nie da rady za żadne skarby z butli zjesc. Na szczescie juz jada zupki i owocki i czasem kleik mleczno-ryzowy, wiec jak wychodze gdzies to dostaje stale pokarmy lyzką. I tyle narazie.
 
hej dziewczyny mam identyczny problem. Moja 5-miesięczna Julka też nie chce za nic w świecie butelki. Kupilam juz trzy i żadnej niezaakceptowała. Mleko modyfikowane też nie wchodzi w rachubę. Probowałam podac jej kaszki ale nie chce jeść. Niedługo będe musiala wrócić do pracy i jestem załamana. Julia źle sypia, kręci się całą noc i często chce piersi.
 
Hej!
Właśnie odstawiam moją córcie od cycusia (karmię już tylko raz rano) i dlatego próbuję podawać Wiki mleko modyfikowane. No właśnie próbuję bo nic z tego nie wychodzi:-(
Mała wypija łyk i więcej nie chce ruszyć no i strasznie płacze. Próbowałam na razie podawać mleko Nestle (dwa rodzaje) i bez skutku. Wiki ono kompletnie nie smakuje. Mój pediatra mówił że mogę podawać zamiast mleka modyfikowanego codziennie kaszkę mleczno-ryżową (żeby przemycić choć troszkę mleka), ale moja córka jak je za dużo kaszek to dostaje uczulenia.:dry:
Może ktoś wie jak zachęcić dziecko do picia mleka modyfikowanego?
 
Może spróbuj na innym mleku; NAN, BEBIKO... Może Twojej córci po prostu nie smakuje to mleczko które jej podajesz. Mój synek zaraz po odstawieniu piersi dostawał Bebiko i zajadał ładnie. Pozdrawiam
 
Zmieniliśmy mleko według rady na BEBIKo i mała już tak nie krzyczy. Ale nadal wypija na raty tylko kilka łyków:-(
 
Być może córcia potrzebuje czasu aby przywyknąć do nowej sytuacji. Długi czas karmiłaś ją piersią i teraz może jej być ciężko odzwyczaić się od tego. Daj Maleństwu trochę czasu, może to tylko chwilowe problemy. Mam nadzieję że wszystko dobrze się ułoży. Pozdrawiam:)
 
reklama
popróbuj różne mleka. u nas tez najlepsze okazało się BEBIKO. Czasem daje to z kleikiem ryżowym, czasem o smaku babanowym i zawsze Asia chętnie wypija całą butle, pije rano po przebudzeniu, raz w ciągu dnia i butla jeszcze przed snem.
 
Do góry