reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moje dziecko ne chce butelki :/

Witam
My tez mamt ten problem Filipek ma 5 miesięcy i za nic nie chce pić z butelki, interesuje go tylko cycunia. jak próbuję nakarmić go butlą to jest jeden wilki płacz i robi mi sie go szkoda i daję mu cycunie. Macie jakieś dobre sposoby na nauke picia z butelki? A może kubek niekapek byłby lepszy.
 
reklama
widze ze nie jestem z tym problemem sama, nieco mnie to pocieszylo, ostatnio wykapowalam ze malemu nie chodzi o rodzaj butli tylko zawartosc ;-) no i musi byc naprawde glodny.... udalo mi sie go przekonac do wypicia z butelki mojego mleczka, wiec dzisiaj dosypalam do niego jedna miarke mleka modyfikowanego i wypil, mysle ze bede go tak powoli przyzwyczajac do smaku mleka w proszku ;-) aha herbatek nie pije, ale soczku sie napil :-)
 
U nas problem jest jeszcze glebszy, bo Jas najbardziej lubi pic z normalnego, doroslego kubka. Oczywiscie wszystko jest mokre, a Jas sredniop napojony:) Probujemy niekapkow, ale trzeba z nich troche ciagnac, a Jas wlasnie tego nie potrafi.
 
hej.

Ja jestem mamom 3,5miesiecznej Marie i mam ten sam problem bo karmie piersia i niestety trzy razy w tygodniu pracuje po 3h plus 0,5h na dojazd i powrot , odciagam sumiennie pokarm dla malej aby mala glodna w tym czasie niebyla ale jak tylko butelke jej sie przylozy to krzyk taki ze hoho..a teraz takie upaly i nie wiem co robic bo mala ma dopiero3,5mca a i herbatki tez nieruszy ...wybredna ta moja mala ksiezniczka...

pozdrawiam
 
Może spróbuj z kubkiem niekapkiem avent ma takie od 3 miesiące. Ja też miałam problem z butla a kubek trochę lepiej moje maleństwo zaakceptowało
 
Maleństwa niestety nie lubią picia z butelki jak mają cyca:-)Jednak musisz na zasadzie prób i błedów wypróbowac różne smoczki- mój synuś nauczył się pic z butelki dopiero po pół roku i cały czas próbowałam różne smoczki:tak:a najlepsze okazały się profilowane :-)
 
Ja kiedyś miałam takie same problemy. Na moim synu wypróbowałam chyba wszystkie smoki jakie są dostępne na rynku :tak: i dopiero zaakceptował smoka firmy NUK kauczukowego profilowanego. Od tamtej pory nie miałam problemu, aby pił z butelki. Życzę powodzenia.
 
hej.

dzieki za wszytsie rady.
rozgladam sie w necie za tym kubkiem od 3mca i wyprobuje smoczek profilowany moze moja mala ksiezniczka sie w koncu skusi...pozdrawiam
 
Zamierzam isc do pracy ale mam problem z coreczka. ona wogole nie chce pic z butelki... tylko cycek... po urodzeniu do 2 miesiecy nie bylo z tym problemu jak musialam wyjsc to pila z butelki ale teraz nie chce. co moge zrobic?
 
reklama
Do góry