reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moje dziecko nie chce pić, co robić??

reklama
Karolek również nie chce nam pic herbatki, próbuję podac ją na rozne sposoby: z niekapka, z tej samej butli co wodę, i nie chce za nic w świecie.Tylko woda i woda. Nie mam zamiaru zmieniac jego upodobania tym bardziej, że woda wydaje mi się lepsza od herbatki. Tez nie pije dużo tylko co chwilę sobie popija po troszku. taka uroda, nic na to nie poradzimy;-)
 
A może po prostu herbatki mu nie zasmakowały:) Spróbuj zobaczyć na dodomku.pl jakie w ofercie ma Hipp- może znajdziesz coś odpowiedniego.Może być tez tak,ze twój maluch nie potrzebuje na razie niczego poza mlekiem
 
A ja mam pytanie dotyczące herbatki koperkowej. Od którego miesiąca się ją podaje?
jeżeli ta z torebki to od 1dnia a ta np. z Hipp w granulkach to od 1miesiąca.ale ja bardziej polecam tą z torebki sam wywarek nie słodzony.na początku ciężko wchodzi:)))))ale potem dziecko się przyzwyczaja.ta w granulkach jest słodzona.
 
I taka herbatkę podaję się raz w ciągu dnia czy po każdym karmieniu.
Czasem jak sobie pomyśle ile ja jeszcze muszę się dowiedzieć to mnie to przeraza :)
Dziękuję bardzo za pomoc
 
I taka herbatkę podaję się raz w ciągu dnia czy po każdym karmieniu.
Czasem jak sobie pomyśle ile ja jeszcze muszę się dowiedzieć to mnie to przeraza :)
Dziękuję bardzo za pomoc
to zalezy jak Twój dzidziuś na nia zareaguje bo raz taka herbatka pomaga w bączkach i kolkach a raz po prostu wręcz szkodzi i nasila to.musisz poobserwować maluszka i wtedy zadecydujesz.dawaj raz do pićku wodę samą przegotowaną a raz herbatkę z kopru czy nawet rumianku(tylko rumianku nie parz tak jak piszą na opakowaniu ze 10min. a chwilkę.zanurz kilka razy torebkę we wrzątku i ostudź)
każda z nas musiala się dowiadywać wielu takich rzeczy.teraz my bardziej doświadczone mamcie :-D:-D:-Dtak to ujmę pomagamy wam.ja też nadal się pytam czy o to czy o tamto.i co wiem to zawsze podpowiem.lepiej jest sie radzić.pozdrawiamy
 
czesc ja daje pic zawsze miedzy posilkami mala nie zawsze chce pic daje na zmiane raz wode raz herbatke ale ja daje rumianek bo pediatra mi powiedzial ze jest lepsza od kopru dziala uspokajajaco i dobrze robi na kupki pozdrawiam a czytalam gdzies ze dziecko powinno wypijac przez caly dzien tyle wody ile jednorazowo mleka moja zjada mleka 150 wiec daje wody 3xpo50
 
reklama
Dziewczyny a wode to w butelce sie daje czy łyżeczką lepiej?Mój synuś na ponad 3 mesiące ,wode mu podawać mam już zacząć.Pytam bo jestem zielona w tym temacie.I ile mililitrów dawać?albo rumianek albo coś innego?;-)
 
Do góry