reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moje Spacery !

jezusicku Efilo, czy kąpiecie ją również na brzuchu?? Ciekawe jak będzie dostawać swoją pierwszą zupkę hihi?
 
reklama
Spox Blanes :-):-D
Zosia wlasciwie tylko spi na brzuchu i czasem sie tak bawi. Duzo jednak czasu staramy sie zeby spedzala na pleckach przy zabawie bo wazna jest tu rownowaga miedzy tymi dwiema pozycjami. Także jak leży i sie trzyma za stopki to jestem przeszczesliwa :tak: A jeść pewnie będzie na siedząco - to jest super ulubiona pozycja :-D Jak większości naszych maluszków.:tak:
 
My tez na brzuchu kompiemy(znaczy sie Ja kompie , bo mąż sie boji) w dużej wanne i nawet ok .
 
Co do lezeni ana brzuszko to mój Jakub do chętnych nie nalezy, chociaż w wanience po kapieli zawsze trochę posiedzi i polezy na brzuszku :)
My dzisiaj już po spacerku... Piękne słoneczko u nas
 
U nas nie ma szans na kąpanie na brzuchu. Maks leżąc na plecach zachowuje się jak na basenie, a co dopiero na brzuchu. Zacząłby to swoje pływanie a'la delfin. Straty w ludziach i sprzęcie murowane!!
 
My kąpiemy na siedząco, bo w wiadrze :-D Ale za to wiadro musi stać w wannie, bo połowę wody z niego Piotruś wychlapuje :-D
Nie ma szans, żebyśmy go zmusili do kąpieli w wanience - w żadnej pozycji ;-)
 
reklama
Do góry