reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Możliwość ciąży po pettingu

Dołączył(a)
19 Marzec 2022
Postów
13
Istnieje możliwość ciazy po pettingu? Do wytrysku nie doszło. Ewatulanie mała ilość preejakulatu na palcach. Dodam, ze palce nie były wkładane do pochwy jedynie dotykały wejścia pochwy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam, chciałabym się poradzić. Od stycznia staram się o dziecko wraz z mężem. Od lutego zaczęłam stosować clo i chyba owulacja mi się przesunął kilka dni (wnioskuje z testów owu. ) ,natomiast teraz w marcu już spóźnia mi okres kilka dni. Nie wiem co myśleć , ponieważ powinnam okres dostać we wtorek, bóle zwiastujac miesiączke miałam od zeszłej soboty i byłam pewna że albo przyjdzie @ albo następuje implantacja ale Poprostu bez plamienia. Zrobiłam dzień przed @ test negatywny, wczoraj również negatywny. Nie wiem co myśleć , ponieważ miałam w poniedziałek wizytę u gin i twierdzi że słabe mam endometrium bo tylko 8mm i ciaza nie mozliwa jest, zwłaszcza że w styczniu zdiagnozowala u mnie pcos ale teraz po tym ostatnim usg było widać znaczną poprawę. Jest sens robić jeszcze test ? Czy iść i prosić o luteine na wywolanie miesiaczki ? Jestem mamą bliźniaków i pamiętam że wtedy test mi wyszedł tydzień po spodziewanej miesiączce A druga kreska była bardzo ale to bardzo blada
 
Witam, chciałabym się poradzić. Od stycznia staram się o dziecko wraz z mężem. Od lutego zaczęłam stosować clo i chyba owulacja mi się przesunął kilka dni (wnioskuje z testów owu. ) ,natomiast teraz w marcu już spóźnia mi okres kilka dni. Nie wiem co myśleć , ponieważ powinnam okres dostać we wtorek, bóle zwiastujac miesiączke miałam od zeszłej soboty i byłam pewna że albo przyjdzie @ albo następuje implantacja ale Poprostu bez plamienia. Zrobiłam dzień przed @ test negatywny, wczoraj również negatywny. Nie wiem co myśleć , ponieważ miałam w poniedziałek wizytę u gin i twierdzi że słabe mam endometrium bo tylko 8mm i ciaza nie mozliwa jest, zwłaszcza że w styczniu zdiagnozowala u mnie pcos ale teraz po tym ostatnim usg było widać znaczną poprawę. Jest sens robić jeszcze test ? Czy iść i prosić o luteine na wywolanie miesiaczki ? Jestem mamą bliźniaków i pamiętam że wtedy test mi wyszedł tydzień po spodziewanej miesiączce A druga kreska była bardzo ale to bardzo blada
Jeśli ginekolog mówi, ze cienkie endometrium to miesiączki może nie być dłużej. Ja bym ciąży nie podejrzewała w tej sytuacji. Powtórz test za kilka dni, a jak nadal będzie negatywny to idź na wywołanie okresu.
 
Ja ostatnio tez stosowałam clo i to był mój chyba pierwszy w życiu cykl, gdzie spóźniła mi się miesiączka o bodajże 5 dni.. także może to kwestia tego leku właśnie..
 
Jeśli ginekolog mówi, ze cienkie endometrium to miesiączki może nie być dłużej. Ja bym ciąży nie podejrzewała w tej sytuacji. Powtórz test za kilka dni, a jak nadal będzie negatywny to idź na wywołanie okresu.
Ale czytałam na innych formach że dziewczyny zachodzą w ciaze z takim Endo A nawet mniejszym
 
Jeśli ginekolog mówi, ze cienkie endometrium to miesiączki może nie być dłużej. Ja bym ciąży nie podejrzewała w tej sytuacji. Powtórz test za kilka dni, a jak nadal będzie negatywny to idź na wywołanie okresu.
Ale czytałam w necie że dziewczyny zachodzą w ciaze z takim endo
 
Ja ostatnio tez stosowałam clo i to był mój chyba pierwszy w życiu cykl, gdzie spóźniła mi się miesiączka o bodajże 5 dni.. także może to kwestia tego leku właśnie..
No to jeżeli mi się Poprostu spóźnia to też by było okej, w sensie że wiem że napewno owu była później niż w lutym bo na podstawie testów owulacyjnuch widziałam (o ile w moim przypadku były ok) ....wolałabym Poprostu wiedzieć na czym stoję 😪
 
Ja ostatnio tez stosowałam clo i to był mój chyba pierwszy w życiu cykl, gdzie spóźniła mi się miesiączka o bodajże 5 dni.. także może to kwestia tego leku właśnie..
A druga sprawa to też mnie zastanawiają te bóle zapowiadajace okres...były w tym czasie co miała wystąpić miesiaczka
 
reklama
Ale czytałam na innych formach że dziewczyny zachodzą w ciaze z takim Endo A nawet mniejszym
Ja zaszłam z 6 mm , lekarz ostrzegal ze ciąża moze sie nie utrzymać ,a terwz corka ma 2.5 roku , ale skoro testy negatywne ,to raczej nie ciaza ,możesz isc na bete dla pewności, mi test wyszedł w dniu @
 
Do góry