reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

Dzięki serdeczne. Mam nadzieję, że się uda.
A jak przygotowania do rozwiązania? Macie już wszystko?? Ja na razie poprzestałam na ubrankach i jak na razie ciężko mi się zmobilizować, żeby dokończyć szykowanie wyprawki dla małej. A czas leci nieubłaganie...
Najbardziej mnie męczy wózek. Jula jeździ w brevi ovo, ale zastanawiam się nad zmianą na podwójny, czy któraś z Was może coś polecić?
 
reklama
Ja ciuszki mam po córze i dostaje jeszcze od bratowej po jej córci. Mam tego tyle, że już nie mam gdzie chować i część sprzedaje, zostawiam sobie tylko to co praktyczne i to co mi się najbardziej podoba. Co do wózka to my kupujemy Graco Duo i dokupujemy do niego gondolę, żeby maleństwo miało jak jeździć. Zobacz w temacie Nasze podwójne wózki, tam dziewczyny polecały. Ale póki co wózka nie kupuję, tłumaczymy sobie że mamy jeszcze troszkę czasu, a i z kasą krucho, jesteśmy na etapie odkładania na niego ;-). Łóżeczko kupuję turystyczne, nie chcę drugiego drewnianego grata ;-). No i jeszcze muszę kupić kołderkę, podusię i pościel.
 
Martusia... nie nic poważnego, po prostu chcą zweryfikować, czemu odpisałam sobie ulgę. Bo odpisałam całą za Julkę, i to tylko gwoli sprawdzenia. Mam przyjść 10.09 na 9 rano. Pokażę akt urodzenia i dowód i będzie ok. Nie boję się. Luzik ;-)

Asiuruda, nie będzie tak źle, u mnie między dziewczynkami jest różnica rok i 8 dni i powiem Ci, że myślałam, że będzie gorzej, ale z dnia na dzień jest coraz lepiej.

U nas też robimy mały remoncik, dostaliśmy drugi pokój, w który wstawię Julkę, niech śpi sama, i nie będzie mi Ani budzić ;-) a przy okazji jakieś malowanko zaliczymy :-) ja też chcę kupić Juli łóżeczko turystyczne, są w Tesco za 169 zł, nie mogę nie dać swojej firmie zarobić :-p hehehe pensja przyjdzie i je kupię
 
Ja większość ubranek po córce wyrzuciłam, bo nie dały się odeprać. Też myślałam o łóżeczku turystycznym, ale słyszałam o nim wiele nieprzychylnych opinii i tak naprawdę do końca nie wiem na co się zdecydować:eek:
Co do wózka to myślałam żeby przynajmniej do wiosny się wstrzymać. Jula na razie szaleje na swoim rowerku więc wózek stoi nieużywany, a zimą i tak pewnie sama nie będę wyruszała w miasto...
 
Łóżeczko turystyczne kupię Julce, bo już jest wystarczająco duża, odepnę bok i ewentualnie przyjdzie do nas spać, a Ania pójdzie do drewnianego :tak: bo w wózku już mi się nie mieści ;-)
 
Ja łóżeczko turystyczne też chcę. A jeśli się nie sprawdzi to najwyżej zostanie kojcem do zabaw i kupię drugie drewniane, choć wcale mi się to nie podoba ;-).

Maatkooo :confused2: Ale noc za mną. Julka się obudziła chwilę przed 5. Zaczęła się w najlepsze bawić, siadać w łóżeczku, krzyczeć żeby ktoś do niej przyszedł. Zjeść nie chciała, a o dalszym spaniu już w ogóle nie było mowy. Więc ja niewyspana, Julka zjadła mi dopiero chwilę po 6 wtedy jakoś ją ululałam i przed chwilą wstała. I znów krzyczy żeby się z nią pobawić :confused2:
 
reklama
Ale podobno przez pół roku po porodzie bardzo łatwo zajść w ciążę, więc może dlatego się nam udało tak szybko.

Ja dziś padam na pyszczek przez to niewyspanie :sorry: Znów wysłużyłam się mężem i wysłałam go z Julką na spacer, ja bym nie dała rady. A jeszcze obiecał mi, że dziś sernik upiecze, bo umie i wychodzi mu pyszny :-D
 
Do góry