reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na co do kina z naszymi 4-5-6-latkami?

tak jak myślałam. Wczoraj po powrocie z przedszkola, jak powiedziałam, ze znalazłam grę od razu pobiegła włączyć komputer!
Jak tylko odpaliła się strona: było O! muminy!!! i podskoki z radości -serio, byłam w lekkim szoku, że taka prosta gierka na ładnej stronie wywołała tyle entuzjazmu... 15 minut odkrywała obrazki, a potem próbowała układać puzzle, ale tata musiał ciut pomóc
:cool2:

:tak: taak tatusiowie są nieocenieni :)Ja już się umówiłam na wypad do kina :)
 
reklama
Super, że juz jutro premiera :) Szukuje sie zatem na weekendowe wyjscie do kina :)
Muminki uwielbiam za ich głeboka mądrosć i poczucie humoru w dobrym guscie :) Trzeba je w dzieciach rozwijac :)
 
Można iść na muminki bo jest tak jak pisaliśmy. W tym tygodniu mieliśmy taki "słitaśny" dzień- pieczenie ciastek, muminki i jedzenie ciastek:p
Tak w ogóle to jak któraś z wam była to może pomoże rozsądzić spór. Czy migotce głos podkładała ta babka z kabaretu moralny niepokój? Bo ja ewidentnie słyszałem jej głos:)
 
Więc wygrałem zakład:p Ale spór był, że wszędzie słyszę tą Pakosińską i czy się w niej czasami nie zakochałem. Uwielbiam takie docinki. Mama muminka tak nie robiła swojemu mężowi:p
 
No właśnie ja też z moim Łukaszkiem wybieram się do kina i mam dylemat - nieśmiertelne Muminki czy LORAX. Ta druga, z tego co czytałam, w ciekawy sposób uczy dzieci ekologii, więc moim zdaniem warto. Widzieliście może już to?
 
Kochana nawet o tym drugim nie słyszałam, więc nie pomogę :/

Za to o Muminkach mogę spokojnie powiedzieć, że są cudowne. Ciepłe, bezpieczne i bardzo ciekawe :)
 
reklama
Milea- a nie możesz pójść na to i na to? Nie widziałem tego loraxu ale jak widziałem muminki to ci powiem, że szkoda by było gdybyście to przegapili. Naprawdę, głupie bajki lecą co chwile a takie to już rzadkość.
 
Do góry