reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

na łyso czy nie

Kto jak kto ale Karolinna napewno nie chciała i nikogo nie obraziła.
Przynajmniej ja niczego takiego się nie doszukałam :confused:

Po to jest to nasze forum BB, żeby wyrażać swoje zdanie i to właśnie uczyniła K.
Ja już wcześniej pisałam jak wolę się nosić więc się nie wypowiadam:dry:

Pozdrawiam
 
reklama
Ale ja mam pytanie jak radzicie sobie z wrastającymi włoskami. Ja jestem brunetką często pogoleniu wtsatają mi włoski,na noogach to pikuś ale w tych delkatnych miejscach to trochę przeskadza, no i też po ogoleniu strasznie swędzi jak noszę bielizne tak z dzien lub dwa trzeba sie pomęczyć. Jak sobie z tym radzicie??? A może macie na to jakieś sposoby?
Mam dokladnie ten sam problem i spróbowałam szczgólnie przez pierwszych kilka dni po "fryzjerze" nawilżac wygolone miejsca i choc troche co kilka dni traktowac je pilingiem. Uważam, że było to skuteczne do tego stopnia, że ... stracilam wymowkę, że niegolę sie bo potem mam probemy z odrastaniem.:baffled: :zawstydzona/y:
 
marul heh,masz rację:zawstydzona/y:.

justyna po pierwsze:jakim prawem mnie potępiasz?A po drugie:gdzie ja kogoś obraziłam?użyłam niecenzuralnych słów?zwyzywałam kogoś? wyraziłam swoją szczerą opinię,po to jest ten wątek!!! przeczytałaś tytuł??? rozumiesz już ? .Forum to nie kółko wzajemnej adoracji.Kończę już te bezcelowe dyskusje bo to wątek o czymś całkiem innym.

elen_dir :-) myślisz że mąż pozwolił by ci wyrywać pensetą włoski na plecach:-D;-).chyba że masz taki dar przekonywania;-).
Żartowałam przecież!!! :)))))
 
A wiesz Magdalenka, ze to dobry pomysł! Ja tak robiłam po depilacji nóg i faktycznie pomagało, teraz nie ma problemu.
Spróbuję. Chyba piling do ciala bedzie OK?
A co do ostatniej wymiany poglądów to... też sobie "kontrowersyjny" temat znaleźliście do docinek!:-D:laugh2::rofl2::rofl::biggrin2::laugh2::-D;-)
elen_dir - mój mąż by mi nie dał! Za bardzo lubi te włoski na plecach- bo nie ma na głowie...;-)
 
Ja mojemu męzowi włoski na plecach wyrywam "na żywca", bo sam tego chce, dośc dzielny jest w tych sprawach , bo włosków na plecach nienawidzi!!! Jak czasem wyrwę mu z brody pęsetą no to już muszę zwiewać :-).

Jakim pellingiem tam sie "pilingujecie", nigdy tego nie robiłam, ale skoro pomaga to chciałabym spróbować.
 
Ja preferuje u siebie tzw paseczek :-)
Mialam wczesniej klopoty z wysypka i podraznieniem po goleniu :baffled: ale pomoglo:
- ciepla, dluzsza kapiel a dopiero potem golenie
- zanim sie ogole to nakladam pianke, siedze z nia kilka minutek i dopiero wtedy gole
-staram sie golic na noc tak aby skory od razy nic nie obcieralo i spie sobie z gola dupka ;-)

POMAGA
 
Hey dziewczyny mozna sie przyłaczyc do rozmowy:confused:

U nas to jest tak ze jak jest mezulo to raczej sie gole ew.podgalam a mezulo tez sie TAM podgala na klacie naszczescie wlosow nie ma;-)

Obecnie meza niema juz 4 miesiac bo jest w Angli ale jak wroci to sie wygole na zzapalke:-D :-D hehe
Nogi i pachy oczywiscie obowiazkowa musza byc ogolone;-)

A na podraznienia to oliwka od malej smaruje okolo 2 razy lub 3 na dzien i nawed pomaga:-)

lidka mi by mezulo niedal spac z goła dupka bo by sie co chwile budzil i mnie gwalcil jak on to powiedzial hehehe
raz sprobowalam i wiecej nie-obudzil sie 3 razy hihihihihi niezebym niechciala ale rano ciezko bylo sie ruszyc z łóżka :) :) :)
 
mój mąż też kiedyś zapierał się, że nie będzie się golił, aż tu pewnego razu - niespodzianka - naprawdę mnie zaszokował, a jak mu powiedziałam że tak jest zdecydowanie lepiej, to teraz regularnie powtarza operację.
Grunt to rozmowa i zawsze można znależź kompromis :))
 
reklama
.hehe, ja się nie zarzekam że jestem aż tak tolerancyjna,wiec mogę negować:dry::cool2:.

.Zresztą widzisz że dyskusje na ten temat są już zakończone... jeśli szukasz zaczepki to zapraszam gdzie indziej:-).
 
Do góry