reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

na łyso czy nie

ja wygalam bikini w zgrabny trójkącik, oczywiscie nogi i pachy do czysta. Nie mam w sobie na tyle zacięca aby bikini golić na łyso, poza tym "podwozie" z włoskami jest przyjemnie gilgoczące przy grze wstępnej i równiez stymuluje podniecenie, przynajmniej u mnie:D dlatego i mój Kot i ja zatrzymujemy nasze włoski w miejscach intymnych ale estetyka musi być zachowana:)
 
reklama
Heh fajnie jest pogadać sobie na luzie o goleniu ...
Mój M należy niestety do włochatych, ale paszki i jajeczka prawie do czysta orze - czasem to nawet aż mi go żal bo z taką determinacją to robi :-) :-)
Poza tym ja jak odpalam depilator to jadę do czysta aż miło.
Nóżki, paszki i podwozie, no.. chyba że juz nie mogę dosiegnąc to daję spokój. :cool2: :cool2:
Lubie mieć gładkie błyszczące nogi. Po prostu lepiej się czuję i najważniejsze, że mój M to uwielbia :elvis:
Pamiętam gdy robiłam prawo jazdy, był okropny upał i pewna Pani - obiektywnie patrząc zadbana kobieta - podniosła ręcę i :szok: krzary na 10 cm o zgrozo... I powiedzcie czy to jest sexy ??
 
Hahaha:-D myślałam, że to ja tak cuduję z tym lusterkiem:-D bo mi brzuch przeszkadza, ale widzę, że jest nas więcej. Golenie to podstawa, jakoś tak się przyzwyczaiłam i zdania nie zmienię. A poza tym wolę to robić sama, choćby codziennie, niż miałaby mi to zrobić jakaś pielęgniarka przed samym porodem. Co wy na to?:baffled:
 
Oczywiście że tak :-) Ponoć te pielęgniary orzą na sucho i to nic, że masz przytartą skórę :-D i potworne rany :-D :szok:
Ja też sama to robię i w razie potrzeby zrobie super dokładne golenie tuż przed heh

Buziole :cool2:
 
ja wolę na łyso ;-);-)
mój M należy do owłosionych na klatce,plecach ale ja za tym przepadam :-):-):-).
 
:-) Ja w czasie ciąży również cudowałam z lusterkiem :-) i nawet nie wiem czy w szpitalu gdzie rodziłam golą :confused:

Gosia na Polnej golą do porodu. Ja przyjechałam już wygolona, bo jakoś nie uśmiechało mi się, żeby obca baba mi żyletką jeździła . A ponieważ miałam wielki brzuch to nawet z lusterkiem już ni dało rady się golić (mam mały pieprzyk w miejscu intymnym i bałam się, że go sobie zadrasnę) więc mój mężul dzielnie pousuwał mi zbędne owłosienie ;-)
 
Tez planuje pojechac ogolona do porodu :tak:, pomimo tego ze tu nie gola:no:...ale jakby im sie odmienilo to tez nie mam najmniejszej ochoty zeby jakas baba Mnie golila...:no: wole sama to zrobic delikatnie i nie pozacinac sie ...ja na wyczucie sie gole i dobrze Mi to wychodzi :-p:-p
 
reklama
Fajny temacik hehe:-)..
No ja jak wiele z nas gole sie na lyso do cna..a z brzuchem nie mam jakichs wielkich problemow bo do poteznych on nie nalezy..wiec radze sobie super..
Hehe wspolczuje tym co musza sie z lusterkiem bawic..Meza zagonic a co ;-)

Az mnie wzdryga jak sobie pomysle ze jakas baba mialby mnie na sucho ot tak golic...blehhh....
:no:
 
Do góry