reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

na łyso czy nie

Zdecydowanie na łyso, nie wyobrażam sobie inaczej. Jak jestem tam wygolona to czuje się bardziej zadbana no i jkoś wiecej przyjemności podczas przytulania odczuwam.
 
reklama
a ja myśle że golenie krocza nie jest konieczne i nigdy tak nie robiłam . Po goleniu skóra jest podrażniona i łatwo o jakąś infekcje. A zresztą po co poprawiać nature?skoro włosy tam rosną to tak ma byc
 
Karolinna - to , że się nie gole to nie znaczy że nie dbam o higiene osobistą więc nie wiem dlaczego sobie mnie wyobrażasz jako brudasa.a poza tym jest coś takiego jak nożyczki i można je wykorzystać zamiast żyletki
 
Karolinna tak sie dobrze złozyło ,że moje włoski wolą rosnąc na głowie a nie na nóżkach a poza tym mają jasny kolor więc nawet ich nie widać jeśli jakieś pojedyncze są na nogach
 
Jeśli chodzi o miejsca intymne to wg mnie jest to sprawa każdej z nas,co zamierza tam robić a mnie chodziło właśnie o nogi i pachy;-). Jeśli masz córeczkę,badź będziesz ja miała ,to tylko życzyc zeby odziedziczyła po tobie włosy;-).
 
............. jak już dowieźli mnie do szpitala i jakieś pielęgniarki (a może nawet położne) ze zdziwieniem oglądały mnie, pytając: Kto panią tam ogolił? Dodam że jestem tam zawsze ogolona:) Ale dla nich to był kosmos:)

Pielegniarki i takie zdziwienie?????? Jakies z innych czaów chyba?????? Przeciez - przynajmniej wg mnie - ogolone jest bardzo higieniczne.....
 
a ja myśle że golenie krocza nie jest konieczne i nigdy tak nie robiłam . Po goleniu skóra jest podrażniona i łatwo o jakąś infekcje. A zresztą po co poprawiać nature?skoro włosy tam rosną to tak ma byc

Podrażnienia sa tylko na poczatku golenia/depilacji - Póxniej skóra się powoli przyzwyczaja, wiec już nie ma z tym problemu. Ja polecam jeszce dla skłonnych do podraznień kobitek specjalny krem własnie przeciw podraznieniom Vichy - podkradam go czasem męzowi :)
 
reklama
Karolino wydaje mi sie,ze jest to indywidualna sprawa kazdej z nas, co i gdzie goli i nie powinno sie tego komentowac, jak ci sie nie podoba, ze ktos nie ogolil nog, to sie nie patrz! ja gole wszystkie zbedne wloski, i nie obchodzi mnie czy ktos inny to robi czy nie... niech sie kazdy zajmie swoim upierzeniem, zyjemy w na tyle wyzwolonym swiecie, ze mozemy kazdy o sobie decydowac....
Ola82 tylko pozazdroscic wloskow, ktorych nie widac,bo golenie jest srednio przyjemnym zabiegiem....
 
Do góry