reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

na łyso czy nie

ja sie nie gole jednorazowka bo zawsze potem amm uczulenie. mam w domku maszynke do wlosow a poniewaz kupilam mezowi druga to ta zostala dla mnie mam kruciutko i nie swedzi nie wrasta! tylko czasem drapie mezulka :p
 
reklama
A ja używam maszynki do podcinania włosów w ......... nosie hiihhi sprawdza się juz od lat, chociaż nie goli do zera to pozostawia bardzo krótkie włoski, trzeba się bardzo postarać, żeby się nią zranić. Jak dotąd najskuteczniejsza wg mnie jest depilacja pensetą. Metoda pracochłonna i dość bolesna, ale za to bardzo skuteczna.
 
penseta??? qrcze jeszcze nie slyszalam zeby ktos golil wlosy lonowe w ten sposob!!!!! w nosie nie musze golic bo nie rosna! ale maszynka dla mnie jest oki!
 
góralka pisze:
A ja używam maszynki do podcinania włosów w ......... nosie hiihhi sprawdza się juz od lat, chociaż nie goli do zera to pozostawia bardzo krótkie włoski, trzeba się bardzo postarać, żeby się nią zranić. Jak dotąd najskuteczniejsza wg mnie jest depilacja pensetą. Metoda pracochłonna i dość bolesna, ale za to bardzo skuteczna.
pensetą ????????????
jak dla mnie to ekstremalny wyczyn :p :p
 
pęseta????????? ja bym chyba tego nie wytrzymała, ani pod pachą ani włosków łonowych, musi to być nie dośc że pracochłonny zabieg to piekielnie bolesny!!! Podziwiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
Dziewczyny czytam o tych pesetach i az mnie ciarki biora!!!Jak sobie brwi koryguje to az mnie w pietach kluje a co dopiero depilacja bikini penseta!!!:szok: Chyba bym sie zsikala z bolu...

Ja musze znalezc jakis skuteczniejszy sposob niz golenie.Chyba udam sie do kosmetyczki na wosk.Ale to tez podobno niezle boli :baffled:
 
hm,ja sama sobie kupiłam plastry z woskiem i się depilowałam:tak: ale to nie było miejsce bikini ;-) .Jak ktoś robi coś takiego w domu sam, to mam jedną dobrą radę:laugh2: niech ktoś inny zrywa te plastry, bo wtedy mniej boli,ja sama jak zrywałam to jakoś wolno mi to szło, syczałam sobie z bólu:baffled: i zwalniałam a to trzeba zdecydowanie:-) .
 
reklama
na lyso chyba najlepiej, to prawda, ale penseta? wszystko? kurcze, nie odwazylabym sie. Wogole to teraz trudno, bo nie widze nic co sie znajduje ponizej brzcha....:-)
 
Do góry