reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na poprawienie humorku :)

Elpis78

Mama lipcowa '06 - Fanka
Dołączył(a)
24 Listopad 2005
Postów
2 576
Trzech facetów cale zycie zbieralo na wyjazd do Kenii, ale zbierali az tak, ze jedli suchy chleb popijajac woda. No i w koncu uzbierali i wyjechali. Pewnego wieczoru jeden z nich mowi:
- Ej chlopaki, moze napijemy sie wodki
drugi mowi:
- Ok, super
a trzeci:
- K..a ja cale zycie prawie nic nie jem, nie pije po to, zebysmy wyjechali! zbieram na to, zebym mogl sobie pozwolic na zwiedzanie, na wycieczki!!! a wy wydajecie na wodke??? ja sie na to nie pisze!
i obrazony poszedł spać.
No wiec tych dwoch poszlo, kupilo 2 flaszki, nachlali sie i wrocili do domu. Rano wstaja, patrza, a nie ma trzeciego! Wychodza przed kwaterke... patrzą... a tam lezy krokodyl - gruby, ogromny, piekny krokodyl z otwarta paszcza! Patrza - a z tej paszczy wystaje glowa tego trzeciego. Stoja tacy skacowani, patrzą i jeden mowi:
- Patttssssszzzzz starrrryyyyyy, na wooooodke sęęępiłłłłłł, a śpiwooorek toooo od  Lacosty!!!
 
reklama
Dobre!!!! Fajny pomysl z tym watkiem na poprawienie humorku!!! Jesli macie kiepski humorek to ja tez cos dla usmiechu wklejam!!!
 
Pewnego wieczoru na dyskotece pewna parka tak sobie wpadła w oko, że wylądowali u niego w domu. Rano budzą się w jego łóżku, a dziewczyna przeciagając się mówi:
"ooo, mieszkanko też masz malutkie!"
 
Pomyslicie ze jestem perwersyjna albo jaka sadystka ze mnie, ale to dostalam od siostry
To kara za zdrade!!!
Nie wiem czy naszym mezom by to humor poprawilo, ale na pewno odebralo by chec do zdrady!!!
 
Dlaczego mężczyzna jest podobny do plemnika??
Bo tylko jeden na milion jest użyteczny:)
 
reklama
Pewnego dnia odwiedziłem handlarza samochodów, aby zobaczyć interesujący
mnie model samochodu. W pewnym momencie weszła elegancka blondynka i
powiedziała, że chciałaby kupić przykrywkę nr 710 do jej samochodu.
Sprzedawca jak i wszyscy obecni w sklepie byli zaskoczeni.
- Przykrywkę nr 710 ? A do czego to jest? - spytał uprzejmie sprzedawca.
Kobieta powiedziała, że to było w jej samochodzie i że
gdzieś to zgubiła. Ponieważ nie mogła niczego więcej powiedzieć, sprzedawca poprosił, aby
przynajmniej narysowała o co chodzi. Kobieta narysowała kółko o średnicy ok 8 cm i w środku napisała 710.....
Załączone zdjęcie pokazuje o co chodziło tej pani.....


 
Do góry