reklama

Nasze skarby na zdjęciach usg

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2006r.' rozpoczęty przez izabela83, 22 Listopad 2005.

1. izabela83

izabela83 Fanka BB :)

Zachęcam Was drogie LIPCÓWECZKI do wklejania zdjęć z usg, dzielenia się swoimi emocjami z tego pięknego przeżycia.
    Pozdrawiam!!!!
    :) :) :)

2. izabela83

izabela83 Fanka BB :)

To moja 5,5 mm dzidzia. Zdjęcie robione wczoraj.

3. reklama
  4. Marthusia

Marthusia mama Lenulca i Fasolki:)

izabelka sliczna kruszynka:) ja mam w domu jak narazie jedo zdjecie, ale nie mamy skanera, wiec ciezko bedzie mi tutaj cokolwiek wrzucic:(mam jednak nadzieje, ze kiedys sie uda.

5. AneczkaK

AneczkaK mama bambulinkow

Ja widzialam dzis moje malenstwo ;D ;D ;D ;D ;D malutkie pikajace serduszko.CUDOWNE !!!!! Niestety zgapilam sie i nie wzielam zdjecia ale nastepnym razem wezme i wkleje.

6. kropecka

kropecka Majowa mama 2006; Mamy lutowe'08

aneczka, ja pamiętam robiłam swoje usg w 7w 3 d i też wtedy zobaczyłam pierwszy raz bijące serduszko :) Super przeżycie :)

7. alys25

alys25 Fanka BB :)

oj ja tez bym chciala tutaj
    wkleic zdjecie z usg ale nie wiem jak:(

8. Marthusia

Marthusia mama Lenulca i Fasolki:)

a ja widzialam wczoraj wieczorem swojego Maluszka, i to bijace serduszko:))az sie poplakalam ze wzruszenia:)

Dziewczyny!:)Zdjęcia wklejamy np. przez stronę http://img203.imageshack.us/, lokalizujemy zdjęcie i klikamy HOST IT Miłego wklejania. a do wklejenia uzywamy pierwszego "kodu", ktory sie pojawi. Milego wklejania:))

9. alys25

skoro jest galeria zdjec usg to moze by tak zrobic galerie zdjec brzuszkow?pozdrawiam:))

10. reklama
  11. alys25

[​IMG] robie probe:))prawde mowiac jestem z tego zieloa ::)

12. alys25

o udalo sie:))dzieki marthusia,buzka dla ciebie:))tak wyglada moje ostatie zdjecie z usg,z ktorego lekarz wnioskuje ze to bliziaki,za tydzie bede miala koleje i juz bedzie widomo czy na 100%.

Poleć forum