reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze skarby na zdjęciach usg

izabela83

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
30 Wrzesień 2005
Postów
100
Zachęcam Was drogie LIPCÓWECZKI do wklejania zdjęć z usg, dzielenia się swoimi emocjami z tego pięknego przeżycia.
Pozdrawiam!!!!
:) :) :)
 
reklama
izabelka sliczna kruszynka:) ja mam w domu jak narazie jedo zdjecie, ale nie mamy skanera, wiec ciezko bedzie mi tutaj cokolwiek wrzucic:(mam jednak nadzieje, ze kiedys sie uda.
 
Ja widzialam dzis moje malenstwo ;D ;D ;D ;D ;D malutkie pikajace serduszko.CUDOWNE !!!!! Niestety zgapilam sie i nie wzielam zdjecia ale nastepnym razem wezme i wkleje.
 
aneczka, ja pamiętam robiłam swoje usg w 7w 3 d i też wtedy zobaczyłam pierwszy raz bijące serduszko :) Super przeżycie :)
 
a ja widzialam wczoraj wieczorem swojego Maluszka, i to bijace serduszko:))az sie poplakalam ze wzruszenia:)


Dziewczyny!:)Zdjęcia wklejamy np. przez stronę http://img203.imageshack.us/, lokalizujemy zdjęcie i klikamy HOST IT Miłego wklejania. a do wklejenia uzywamy pierwszego "kodu", ktory sie pojawi. Milego wklejania:))
 
reklama
o udalo sie:))dzieki marthusia,buzka dla ciebie:))tak wyglada moje ostatie zdjecie z usg,z ktorego lekarz wnioskuje ze to bliziaki,za tydzie bede miala koleje i juz bedzie widomo czy na 100%.
 
Do góry