reklama

Ruchy Naszych Maleństw

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2011' rozpoczęty przez maqnio, 12 Styczeń 2011.

1. maqnio

maqnio Mamusia Różyczki

Lipcóweczki Drogie! postanowiłam założyć ten wątek, gdyż pewnie za chwilkę wszystkie po raz pierwszy poczujemy ruchy naszych Bobasów. Mam nadzieje, że będziemy się dzielić swoimi odczuciami, emocjami i pierwszymi kopniaczkami Maluszków:)

2. maqnio

maqnio Mamusia Różyczki

może zacznę... musze sie a Wami podzielić, bo za chwilke oszaleję..wczoraj wieczorkiem pierwszy raz poczułam takie delikatne bulgotanie i tak jakby cmokanie rybki ( o czym pisałam dzis na watku głównym), no i dziś mam powtórkę z rozrywki:-):-) takie samo bulgotanie i cmokanie rybki. Już teraz wiem na pewno, że to Maluszek po raz pierwszy sie do mnie odzywa:) jupi, zwariuje dzis ze szczęścia! a jak tam u Was? któraś coś już czuje?

3. reklama
  4. Corin

Corin Mama Trójki :)

maqnio, gratuluje :D

5. maqnio

maqnio Mamusia Różyczki

Corin dziękuję:) Ciesze sie jak szalona i teraz tylko siedze i czekam az bąbelki znowu sie pojawią:) - to jest nie do opisania! no i mam nadzieje, ze juz za chwilke wszystkie bedziecie przezywac i cieszyć się ruchami dzidziusiów:-)

6. wydrussia91

wydrussia91 Mamusi Serduszko:*

Ja też poczułam takie bąbelki jakieś 2 dni temu:))
    maqnio masz racje uczucie nieziemskie:))

7. hanami

hanami Fanka BB :)

O rany!!! Ale fajowo!! Juz sie nie moge doczekac!

8. dodi_misia

dodi_misia Fanka BB :)

maqnio, jesteśmy na tym samym etapie, ja raz poczułam takie jakby pukanie, ale za chwile przestało..a leżałam bez ruchu i tak czekałam chyba jeszcze z 15 min..i nic... Nie wiem czy to już to, ale mam nadzieje, że tak.. pewnie już za tydzień, dwa ruchy będą takie odczuwalne, że na pewno ich z niczym innym nie pomylimy:-)

Ja zawsze wieczorem, leżę i smaruje brzucho oliwką i tak zawsze mam nadzieję, że coś akurat poczuję.. pewnie niedługo tak się stanie :-) i nie będę już miała watpliwości!

9. em_ka

em_ka Gwiazdeczka nasza <3

ja mam bulgotania jak jestem glodna, nawet nie biore jeszcze pod uwage mozliwosci ze to moze byc dzidzius. Za wczesnie na to dla mnie, ale z niecierpliwoscia bedziemy na to czekac z D, musi to byc nie do opisania przezycie nie z tej ziemi ..

maqniio wiec gratuluje ruchow dzidziusia, posmyraj go ode mnie,.... ale wiesz gdzie :-D

a tak ksiazkowo to kiedy powinno sie poczuc ruchy dziecka? nie pisalo cos o 16, 18tc? hura, juz mi nie dluzo brakuje :-D

Ostatnia edycja: 12 Styczeń 2011
  10. reklama
  11. maqnio

maqnio Mamusia Różyczki

dziewczyny : dziekuję:)
    dodi no może to juz faktycznie tak powolutku bobas daje ci zna, że mieszka sobie w Twoim brzuniu:) oby:)!mnie sie bąbluje w brzuniu całe popołudnie:-)
    hanami i na Ciebie przyjedzie czas Kochana
    wydrussia to fakt, nie da sie tego opisać slowami
    em_ka tak książkowo to ponoc ok 18-20 tc mozna czuc wyraźne ruchy maleństwa a tak w praktyce to chyba różnie bywa, ponoc już od 15 tc. jak czytałam sobie posty czerwcówek to dziewczyny różnie czuły i w 14 i dopiero w 20, także chyba reguły nie ma. najwazniejsze, ze każdą to czeka:)

12. em_ka

em_ka Gwiazdeczka nasza <3

oszqurde dobre okreslenie DZIDŹ [​IMG] no skoro jestes juz prawie w 16tc to mozesz miec juz jakies zaczatki dzidzkowego ruchu. Mi jeszcze brakuje ale obiecuje ze sie odplace za ta krzywde i jak bedzie przeswitywac przez skore to wstawie filmik :-D

Poleć forum