reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Naszych Maleństw

maqnio

Mamusia Różyczki
Dołączył(a)
18 Lipiec 2010
Postów
2 966
Miasto
kujawsko-pomorskie
Lipcóweczki Drogie! postanowiłam założyć ten wątek, gdyż pewnie za chwilkę wszystkie po raz pierwszy poczujemy ruchy naszych Bobasów. Mam nadzieje, że będziemy się dzielić swoimi odczuciami, emocjami i pierwszymi kopniaczkami Maluszków:)
 
reklama
może zacznę... musze sie a Wami podzielić, bo za chwilke oszaleję..wczoraj wieczorkiem pierwszy raz poczułam takie delikatne bulgotanie i tak jakby cmokanie rybki ( o czym pisałam dzis na watku głównym), no i dziś mam powtórkę z rozrywki:-):-) takie samo bulgotanie i cmokanie rybki. Już teraz wiem na pewno, że to Maluszek po raz pierwszy sie do mnie odzywa:) jupi, zwariuje dzis ze szczęścia! a jak tam u Was? któraś coś już czuje?
 
Corin dziękuję:) Ciesze sie jak szalona i teraz tylko siedze i czekam az bąbelki znowu sie pojawią:) - to jest nie do opisania! no i mam nadzieje, ze juz za chwilke wszystkie bedziecie przezywac i cieszyć się ruchami dzidziusiów:-)
 
maqnio, jesteśmy na tym samym etapie, ja raz poczułam takie jakby pukanie, ale za chwile przestało..a leżałam bez ruchu i tak czekałam chyba jeszcze z 15 min..i nic... Nie wiem czy to już to, ale mam nadzieje, że tak.. pewnie już za tydzień, dwa ruchy będą takie odczuwalne, że na pewno ich z niczym innym nie pomylimy:-)

Ja zawsze wieczorem, leżę i smaruje brzucho oliwką i tak zawsze mam nadzieję, że coś akurat poczuję.. pewnie niedługo tak się stanie :-) i nie będę już miała watpliwości!
 
ja mam bulgotania jak jestem glodna, nawet nie biore jeszcze pod uwage mozliwosci ze to moze byc dzidzius. Za wczesnie na to dla mnie, ale z niecierpliwoscia bedziemy na to czekac z D, musi to byc nie do opisania przezycie nie z tej ziemi ..


maqniio wiec gratuluje ruchow dzidziusia, posmyraj go ode mnie,.... ale wiesz gdzie :-D


a tak ksiazkowo to kiedy powinno sie poczuc ruchy dziecka? nie pisalo cos o 16, 18tc? hura, juz mi nie dluzo brakuje :-D
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny : dziekuję:)
dodi no może to juz faktycznie tak powolutku bobas daje ci zna, że mieszka sobie w Twoim brzuniu:) oby:)!mnie sie bąbluje w brzuniu całe popołudnie:-)
hanami i na Ciebie przyjedzie czas Kochana
wydrussia to fakt, nie da sie tego opisać slowami
em_ka tak książkowo to ponoc ok 18-20 tc mozna czuc wyraźne ruchy maleństwa a tak w praktyce to chyba różnie bywa, ponoc już od 15 tc. jak czytałam sobie posty czerwcówek to dziewczyny różnie czuły i w 14 i dopiero w 20, także chyba reguły nie ma. najwazniejsze, ze każdą to czeka:)
 
reklama
oszqurde dobre okreslenie DZIDŹ no skoro jestes juz prawie w 16tc to mozesz miec juz jakies zaczatki dzidzkowego ruchu. Mi jeszcze brakuje ale obiecuje ze sie odplace za ta krzywde i jak bedzie przeswitywac przez skore to wstawie filmik :-D
 
Do góry