reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Naszych Maleństw

reklama
Gratuluję Wam Mamusie niesamowitych przeżyć! Ja niestety na ruchy muszę jeszcze poczekać, bo u mnie to dopiero 11 tc, ale pamiętam to uczucie jeszcze z pierwszej ciąży.
 
Hihi mi tez jeszcze nie puka nie przejmuj sie! Ale za to mi sie przelewa w brzuchu po przepiciu woda...wiec czasamimi sie wydaje ze to to...ale to raczej jeszcze nie to...!
Aleza to brzuchol mam coraz wiekszy i twardszy....i tak fajnie go sobie gladze, a dzis w parku to nawet pogadalam do niego! ;)
 
to ja sie przyznam, ze jak sluchalam muzyki wokalistki Bebe przez sluchawki to przylozylam jedna do brzucha. Ciekawe czy sie dzidziowi dobrze sluchalo :-D bo ja na przyklad uwielbiam jej piosenki ^^
 
Ja juz w tamtym tygodniu czułam (codziennie) jakby mnie motylek skrzydełkami musnął. Od wczoraj wyraźne puknięcia, co prawda pojedyncze. Mam nadzieję że będą coraz częściej. Przynajmniej wiem że wszystko jest ok.
 
wydrusia, no może tak, bo ja tak na co dzień to kawki nie pijam, tylko jak przyjdzie koleżanka, więc baaardzo rzadko...... może dzidzi zasmakowała taka dawka energii:)
 
reklama
ja to juz zwariowałam, dzis prawie dwie h lezałam czujna jak mysz i tylko nasłuchiwałam:) i nic...dopiero jak usiadłam znowu lekkie pukanie
em_ka i Ty sie kochana doczekasz, a dzidzi muzyczka na pewno sie podobała:)
 
Do góry