reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nadmierne pocenie

Ferula, u nas Antidral można kupić bez problemu w każdej aptece, więc chyba nie jest wycofany:baffled:. Szukaj, moze znajdziesz gdzieś u siebie.
 
reklama
Ja używam Antidralu i jest rewelacyjny, nie jest drogi w porównaniu z Etiaxilem, a tak samo działają:) Antidral to również środek leczniczy, więc w miare używania będziecie go używały coraz rzadziej;)
Na początku używałam go co dwa dni, nigdy po goleniu, a teraz sporadycznie - jak jest gorąco, a mam jakąś impreze czy ważne wyjście:)
Polecam, do kupienia w aptece bez recepty!
 
hej, ja kupiłam niedawno ten Etiaxil i po zastosowaniu strasznie mnie swędziała skóra pod pachami, kilka razy jeszcze spróbowałam ale za każdym razem strasznie swędzi a kupiłam ten do wrażliwej skóry, no i nioe działa na mnie, tylko zmarnowałam 50 zł, teraz chy6ba wypróbuję ten drugi preparat,
 
ja tez polecam etiaxil
w podobnej cenie i równie skuteczny, ale mam wrazenie ze łagodniejszy jest antyperspirant Vichy...naprawde fajny....jest roll on i krem...przynajmniej 2 lata temu był, bo po nim jakos pocienie mi przeszło...a miałam z tym problem...głownie stopy i dłonie...teraz zadno ale uzywam etaxilu
 
Niedawno zakupiłam w Aptece Antidral za jakieś 14 zł.
Jest naprawdę skuteczny, eliminuje u mnie problem potu nawet do 90%.

Polecam.
 
ANIK281 w zupelnosci sie z toba zgadzam,ja tez go uzywam i jestem bardzo zadowolona z niego,juz po 1 wszym uzyciu widac rezultaty,a o tym zapaszku zapomniec mozna:-)mi tez kolezanka poradzila i tez szkoda mi bylo tyle kasy wydac ale sama sie przekonalam ze warto zainwestowac te pieniazki,i jest bardzo wydajny ja juz mam go prawie rok,a 50zl na rok to jest malutko:-)
 
Wypróbowałam dwa dezodoranty na duuzy problem z poceniem się. Pierwszy: ETIAXIL - super skuteczny antyperspirant. Jest pod pachy i do dłoni i stóp. Kosztuje sporo bo ok 30-40zł ale jest BAAAAAAAARDZO skuteczny. Stosuje się mniej więcej raz w tygodniu na noc i pocenie na tydzień z głowy! Jesli chodzi o ciążę i karmienie piersią to trudno powiedzeć czy można stosować. Mój lekarz powiedział, żeby nic nie stosować. Szukalam info w necie to różnie.. Ja stosowałam żadko, ale stosowałam bo pociłam się jeszcze bardziej niż przed zajściem w ciąże. Teraz, gdy karmie piersią, stosuje łagodniejszy antyperspirant IVOSTIN. Stosuje się jak zwykły dezodorant codziennie. Kosztuje ok 20 zł. Też jest bardzo skutecznym tylko, że trzeba codziennie go stosować.. Polecam oba! Do kupienia w aptekach.
Jeśli chodzi o ETIAXIL, to przy pierwszym opakowaniu piecze skóra i trzeba troche poczekać na efekty a IVOSTIN nie robi podrażnień i działa od razu.
Osobiście wolę ETIAXIL bo problem z głowy na tydzień!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Niestety wkładki się jakoś nie sprawdziły, szkoda :-(

Ale kupiłam dziś Antidral i pewnie jutro wypróbuję (dziś goliłam pachy, więc nic z tego, bo podobno może podrażniać). W necie jest mnóstwo pozytywnych informacji na jego temat, podobno pomaga też na stopy i dłonie
 
Do góry