reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nadżerka-polseptol

anineczka wiesz no wlasnie tak mi powiedzial i teraz mam cykora co kolwiek podnosic ale i tak przeciez jak moj synek chce na raczki to zaryzykowalam i go wzielam i nic sie nie stalo to chyba juz nic nie bedzie bo jak by bylo to juz by sie stalo ale dzieki za rady pa pa
 
reklama
hej
Tutaj Asia 24 tylko mam nick zmieniony.Ja 15 tego umówiłam się z lekarzem na zamrazanie u nas to drogo kosztuje 350zł wiec kupa kasy za taka "przyjemnosc" boję się strasznie i powiedzcie mi ajk wygląda biopsja? bo bede miała robioną na komórki rakowe bo mam 3 stopien :-(
 
Witam!
Miałam zabieg 2 dni temu (wymrażanie),hm nie mam pojecia dlaczego tak zareagował mój organizm ,ale niespodziewanie zemdlałam.Niestety byłam zamroczona lekko kiedy Pani dr tlumaczyła mi dokladnie co i jak ,więc chciałam się do Was zgłosić z pytaniem czy Polseptol mam brać teraz od razu po zabiegu czy po 6 tygdoniach od zabiegu?Prosze o odp.
 
hm.... pewnie juz i tak za późno, ale mnie lekarz Polseptol kazał założyć już na drugi dzień. Musiałam zastosować 5 globulek.
U mnie to raczej było wypalenie. Ale nie bolało. Teraz też nic nie boli, a już 6 dni po.
 
Kochane dziewczyny!
Globulki, które dostałyście nie pomagają zwalczyć nadżerki- są po to, aby zwalczyć stan zapalny, często nadżerce towarzyszący. Ja też mam globulki bo muszę pozbyć się zapalenia przed zabiegiem.
Jeżeli już macie nadżerkę to nie zwlekajcie z wizytą u gina, oceni jakie jest stadium i czy zabieg musi być już wykonany.Nie zapominajcie,że rak szyjki macicy bierze się niestety z nie leczonych nadżerek.Lepiej się zbadać i ewentualnie iść na zabieg niż potem żałować.
 
Do góry